lekarz Tomasz Mrożek

Bardzo dobry lekarz z niesamowicie empatycznym stosunkiem do pacjenta. Konkretny, zainteresowany, rzetelnie i dokładnie wyjaśniający chorobę oraz działania, jakie należy zastosować. Polecam.

Bardzo miło konkretnie na temat względem schorzenia dobrze postawiona diagnoza bez leku strach pozytywnie sympatycznie cieszę się że trafiłam do Pana Doktora Dziękuję 😊

Lekarz nie uprzejmy, nie słuchający pacjenta, badanie trwało 10sekund!!! Po tym stwierdził że zapalenie ścięgna Achillesa i wrocił mnie z powrotem do lekarza prowadzącego, ten zbadał dokładnie, ścięgno w porządku, za to zlecił kolejne badania. Wizyta u dr. Mrożka trwała 3 minuty, kiedy stwierdziłam że przeszłam już zapalenie ścięgna i to nie jest to, oburzył się że w ogóle coś takiego powiedziałam... Nie polecam.

Nie polecam.

Bardzo dobry lekarz. Jeden jedyny który przy pierwszym badaniu postawił dobra diagnozę. Sympatyczny i zawsze pogodny. Dzięki dobremu leczeniu od 10lat nie mam problemu z nogą BARDZO DZIĘKUJĘ!!! BARDZO POLECAM TEGO LEKARZA.

Fatalny lekarz! Miałam szkło w palcu. Po "Dzień dobry" było - po co pani z tym do mnie przyszła! Potem dzień w dzień operował, a to nie było miejsca w szpitalu, a to nie miał grafiku, a to właśnie wyszedł i tak przez pół roku! Niesolidny gbur i cham!!!

totalnie mi nie pomógł i tyle w tym temacie. Błędna diagnoza i strata czasu zamiast właściwe leczenie

bardzo przyjazny pacjentowi lekarz , kompetentny i jasno wyjaśniający diagnozę i stosowana terapię , promieniujący dobrą energią

Jestem bardzo zadowolona i dziękuję. Lekarz ten ma wyjątkowe podejście do pacjenta, jest bardzo kompetentny. Już w dwa dni po skomplikowanej operacji mogłam chodzić.

Jestem bardzo zadowolona i dziękuję.

Rzeczowy, życzliwy, kompetentny.Świetny

Rzeczowy, życzliwy, kompetentny.Świetny

Pan doktor Mrożek był moim lekarzem prowadzącym przy zabiegach usunięcia guzów na kościach udowych. Zarówno w szpitalu jak i w przychodni odczuwałem jego fachowość i przyjazny stosunek do pacjenta. Dziękuję!