Tomasz Musiej

Pan Doktor jest bardzo profesjonalny i rzeczowy. Miałem leczenie kanałowe pod mikroskopem oraz odbudowę zęba z koroną. Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza, punktualny i skrupulatny.

Jestem pacjentką Dr. Tomasza od kilkunastu lat i szczerze polecam jego usługi. Kompetenty lekarz z profesjonalnym podejściem.

Jestem pacjentką Dr. Tomasza od kilkunastu lat i szczerze polecam jego usługi.
Kompetenty lekarz z profesjonalnym podejściem.

Bardzo dobry stomatolog, miły, grzeczny, uprzejmy, budzi zaufanie, kompetentny. To powołanie.

Bardzo kompetentny, choć nieco szorstki wobec asystentek, szczególnie kłopotliwe jak oboje trzymają pacjentowi coś w ustach... Poza tym, wszystko na "piątkę". Poradził sobie z zębem, z którym 2 innych stomatologów nie dało rady, a kasę brali.

Bardzo kompetentny, miły Pan Doktor, o dużej kulturze osobistej. Same plusy: dokładny, cierpliwy, punktualny, sympatyczny. Mogę spokojnie polecić każdemu kto odczuwa lęk przed wizytą gabinecie stomatologicznym.

Stomatolog z powołania, konkretny, pracuje pewnie, nie mogłam trafić lepiej z moim zębem, który po raz drugi został wyleczony kanałowo, tym razem tak jak trzeba. Pan Tomasz Musiej ma świetne podejście do pacjenta, wielu mogloby brać z niego przykład. POWYŻEJ OCZEKIWAŃ!

leczylam kanalowo zeby, swietny lekarz !

leczylam kanalowo zeby, swietny lekarz !

Leczyłam całą górę,z częściową protezą i jestem bardzo zadowolona!

Leczyłam całą górę,z częściową protezą i jestem bardzo zadowolona!