lek. med. Tomasz Mutrynowski

Urolog

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. FEBU od 2016 r. Kurs USG/TRUS Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii - Warsztaty biopsji stercza.

Zajmuje ...

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem raka stercza. Wykonuje usg transrektalne (TRUS) oraz zabiegi z zakresu przerostu gruczołu krokowego. Dodatkowo operuje stulejkę, wykonuje plastykę wędzidełka. Zajmuje się pacjentami ze zdiagnozowanym rakiem nerkek i pęcherza moczowego. Konsultuje z zakresu uroonkologii.

Podczas wizyty lekarskiej : 1. Po moim wejściu do gabinetu i przywitaniu oraz przedstawieniu się, lekarz rozmawia przez telefon komórkowy co najmniej 10 minut na tematy obojętne, nie związane z powierzonymi obowiązkami. Padło słowo przepraszam, ale rozmowa przez komórkę została rozpoczęta po moim wejściu do gabinetu. 2. Pada wówczas polecenie, abym rozebrał się do kolan, dla badania. Zadaję pytanie, czy majtki mam też zdjąć, natychmiast pada bardzo nieżyczliwym tonem wyrażona odpowiedź. Towarzyszy jej też komentarz, którego nie pamiętam. 3. Pada następnie polecenie ze strony lekarza, żebym oparł się na kozetce ...

Podczas wizyty lekarskiej :

3. Pada następnie polecenie ze strony lekarza, żebym oparł się na kozetce na łokciach i się wypiął, dla badania oczywiście. Osłupiałem i zbaraniałem jednocześnie, bo zawsze kazano mi się położyć na kozetce.
Tu się zaczęło na dobre. Lekarz natychmiast zaczął krzyczeć na cały głos, że na daną, dużą liczbę przypadków, jestem pierwszym osobnikiem, który nie rozumie tak banalnego polecenia. Gdyby atmosfera była spokojna, doszedłbym do tego, ale nie dano mi szansy.
Komentarze i uwagi podniesionym głosem trwały jeszcze przez jakiś czas. Dla złagodzenia sprawy powtórzyłem jeszcze raz, że nie mam doświadczeń w dziedzinie urologii. (celowo tu nie powiedziałem, kim jestem z zawodu). Lekarz na to odpowiedział złośliwym głosem, że to nie jest kwestia urologii. Czułem się jak na źle przeprowadzonym egzaminie. Nie pozostało mi nic innego, jak mniemać, że lekarz daje mi dobitnie do zrozumienia, że jestem debilem. Wizyta skończyła się tym, że przeprosiłem lekarza za swój niski poziom inteligencji.

Lekarz bardzo kompetentny, wysokiej klasy specjalista. Jasno i zrozumiale tłumaczy pacjentowi stan jego choroby i określa proces leczenia. Na podkreślenie zasługuje graficzne zobrazowanie kolejnych etapów leczenia. Jest przy tym bardzo empatyczny i uprzejmy. Na pytania pacjenta odpowiada w sposób konkretny jednocześnie wyjaśniając wszelkie wątpliwości. Na uwagę zasługuje holistyczne podejście do pacjenta. W pełni ufam jego diagnozie i zastosowanej terapii. Lekarz godny polecenia.

Od zeszłego roku jestem pacjentem Dr Tomasza Mutrynowskiego. Od razu zorientowałem się, iż Pan Doktor traktuje pacjenta w przyjazny sposób, jest spokojny i precyzyjny w wypowiedziach. Po zbadaniu mnie zlecił jeszcze jedno badanie. Kiedy miał już pełny obraz mojego stanu stwierdził, że konieczny jest zabieg TURP, wyczerpująco i rzetelnie wyjaśnił, na czym ten zabieg polega i jakie będą jego pozytywne skutki, a także ostrzegł przed przyszłymi konsekwencjami, jeśli nie poddam się zabiegowi możliwie szybko. Zabieg został po mistrzowsku przeprowadzony przez Pana Doktora. Okres rekonwalescencji przebiegł prawidłowo. Obecnie, kilka miesięcy po zabiegu, czuję się znakomicie I nie doświadczam niekomfortowych sytuacji. Polecam Dr Mutrynowskiego jako świetnego fachowca.

Lekarz się zwraca w sposób pretensjonalny. Niestety pytania diagnostyczne są zadawane w sposób malo precyzyjny po czym lekarz irytuje się, że odpowiedz nie była trafna. Tematy związane z chorobami okolic intymnych powinny być poruszane w odpowiedni sposób. Tego zdecydowanie tutaj brakuje. Podejście lekarza sprawiało, ze w ogóle nie czułem się swobodnie i miałem ochotę wyjść. Całokształt wizyty był poniżający. Nie polecam.

Prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie, wspaniały człowiek który nie traktuje pacjentów jak numerki statystyczne, każdy pacjent jest dla niego ważny. Wszystko wyjaśni , odpowie na każde pytanie. Tato poczuł się nareszcie zaopiekowany, bardzo zadowolony jest z wizyty u doktora , wyniki poprawiły się. Polecam z całego serca pana doktora:)

I am an italian citizen currenlty residing in Warsaw, who likes to share good news specially regarding health problems typical of old grown-ups. To be brief, I had the fortune of choosing Dr, Tomasz Mutrynowski as my urologist adviser. My impressions about Dr. Murynowski: Serious but smiles Shorts words but huge Formal but humble Professional and applies a personal analysis of each pa patient. Finally, I am going through the right medical treatment, Thanks to his wise diagnosis and decisions. I feel satisfied and grateful of my visits to his ...

My impressions about Dr. Murynowski:

Serious but smiles
Shorts words but huge
Formal but humble
Professional and applies a personal analysis of each pa
patient.

Finally, I am going through the right medical treatment, Thanks to his wise diagnosis and decisions. I feel satisfied and grateful of my visits to his office, recommending him highly

Truly FRanki Lazzarin

Pan doktor Tomasz Mutrynowski to kompetentny ,bardzo dobry i empatyczny lekarz.od jakiegoś czasu Jestem pod Jego opieką i bardzo Sobie cenię tą opiekę,leczenie i pomoc. Marek .R

Marek .R

Tylko dzięki profesjonalnemu podejściu Pana doktora udało się zdiagnozować u mnie złośliwego raka prostaty na etapie chirurgicznym. Seria badań, szybki rezonans oraz biopsja. Żadnej rutyny czy bagatelizowania symptomów.

Jestem bardzo zadowolony z zaaplikowanego leczenia i kompetencji lekarza. Biopsja przeprowadzona koncertowo, a miałem wcześniej nienajlepsze doświadczenia. Zabieg dotyczący prostaty wykonany perfekcyjnie. Z punktu widzenia leczenia - pełen sukces. Czułem się zaopiekowany i poinformowany o wszystkich aspektach i skutkach - również tych potencjalnie negatywnych. Komunikacja rzeczowa i merytoryczna - taka, jakiej oczekuję.

Bardzo kompetentny i zaangażowany lekarz.Serdecznie polecam. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta szczegółowe wyjaśnienie wszystkich zagadnień.