dr Tomasz Mydłowski

Pulmonolog

Lekarz godny polecenia, bardzo wnikliwy, z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Stara się szukać problemu i przyczyny choroby, a nie tylko zaleczyć czy dać leki lub odprawić z kwitkiem. Jeśli ktoś chce być naprawdę dobrze zdiagnozowany to polecam doktora. Poza tym jest bardzo uprzejmy i życzliwy i podchodzi poważnie do tego, co robi.

Konkretny lekarz o bardzo dużej wiedzy,kulturalny,umie wysłuchać i powiedzieć jak postępować naprawdę profesjonalny lekarz.

Pan Doktor Mydłowski to Wysokiej Klasy Specjalista .Pan Doktor Jest Uprzejmy ,Kulturalny,Empatyczny. Pan Doktor Bardzo Dobrze Dobiera Medykamenty do Potrzeb Pacjenta.Pan Doktor w swojej pracy Zachowuje Zasady Akceptacji, Pomocy, Indywidualizacji Pacjenta. Pan Doktor nie odmawia pomocy osobie wymagającej natychmiastowej pomocy oraz opieki. Pan Doktor Respektuje kartę praw pacjenta. Pan Doktor kompleksowo podchodzi do każdego przypadku,Pan Doktor Jest Bardzo Kompetentny.Pan Doktor Jest Bardzo Życzliwy.Dziękuje za Wszystko.Panie Doktorze.wnuczka pacjentki Walentyny Sroki ze Zgierza.

Po wielu latach chorowania w końcu trafiłam na lekarza, któremu chciało się poszukać przyczyny łapania infekcji a nie tylko przepisywania kolejnych antybiotyków. Lekarz skrupulatny, konkretny. Zrozumiale tłumaczy, ma dobry kontakt z pacjentem, nie jest mu obojętny jego los. Z uwagą poświęca swój czas i stara się pomóc pacjentowi.

Do Doktora Mydłowskiego zgłosilam się po kilku nieudanych kuracjach astmy na która leczę się od dłuższego czasu. Miałam nadzieję na pomoc, którą otrzymałam.Pan Doktor uwolnił mnie nie tylko od objawow astmy ale również zdiagnozowal inny problem zdrowotny, dotychczas nie zauwazony.

Kontakt z lekarzem mialem dwa razy to znaczy pierwszy i ostatni. Szkoda słów zadumany w sobie zero pytan ja tu jestem od stawiania diagnozy i wdzystko wiem najlepiej

Witam byłam na pierwszej wizycie u Pana doktora i jestem bardzo miło zaskoczona ,podejściem do pacjenta ,wszystko mi wyjaśnił a przede wszystkim rozpoznał prawdopodobnie chorobę {jego diagnozę ma potwierdzić tomograf komputerowy}ale nie sądzę żeby się mylił .Po conajmniej 3 latach chodzenia od lekarza do lekarza trafiłam na tego doktora ,który w końcu moje objawy skleił w całośc i chciało mu się pomyśleć co to może być .Polecam wszystkim tego lekarza uwaŻAM GO ZA BARDZO DOBREGO SPECJALISTĘ napewno zna sie na swojej robocie .pozdrawiam Aga

Polecam Pana Doktora, bardzo dobry specjalista,kompetentny i wyrozumiały. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta i dokładnie wszystko wyjaśnia.

Kompetentny lekarz, kompleksowo podchodzący do pacjenta, szczegółowo tłumaczy chorobę i zalecane leczenie, prawdziwy lekarz z powołaniem.

Prawdziwy lekarz z powołaniem.Pan doktor bardzo rzeczowo zajął się moją mamą,rozpoznał przyczynę choroby.Ponadto poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi,wzbudza dużą sympatię i zaufanie.