lekarz Tomasz Niewiński

Straszny lekarz i jeszcze gorszy człowiek. Rozgoryczony i naburmuszony pan, z pretensjami o wszystko do całego świata. Wszystkowiedzący, z przerostem ambicji. Na wstępie nie miał problemu aby odnosić się do mnie na „ty”. Zero profesjonalizmu. Oczywiście, inni lekarze to partacze- on musi zawsze po wszystkich poprawiać. Tak poprawił, ze wylądowałam w szpitalu z zakażeniem blizny po szyciu. Brak słów żeby opisać tego pana. Polecam omijać szerokim łukiem.

Do Pana doktora chodzę od 20 lat i nigdy nie zmienię na innego Przesympatyczny i bardzo cierpliwy Pan.Tłumaczy wszystko bardzo zrozumiale i nigdy nie zostawił mnie z niedosytem informacji Dwie ciąże i porody przebiegły wzorowo! Polecam Pana doktora bez najmniejszych wątpliwosci

Do Pana doktora chodzę od 20 lat i nigdy nie zmienię na innego

Nie wiem skąd biorą się te wszystkie pozytywne opinie. To chyba od pacjentek prywatnych , bo jaki doktor jest, każdy w wie i mało kto chce do niego chodzić. To nie jest lekarz ani z serca ani z powołania to biznesmen który liczy kazda złotówkę. Potrafi być ZABAWNY ale teksty typu "jesteś za stara, za gruba , masz depresję , zmień partnera czy wiesz kiedy urodziła Maryja są u niego ( przy leczeniu niepłodnosci) na porządku dziennym. Nie piszę tego aby mu dokopać bo widocznie życie wielokrotnie go skrzywdziło skoro żałuję kobiecie w ciazy wypisania badań za 200zł. Dlaczego? bo to z jego kieszeni, bo nie zarobi. Doktorze poszłabym do psyche ale zapisy były od 1 czerwca a na ten dzień potrzebne były mi badania. wcześniej nic nie działało bo przecież koronawirus. dziewczyny zastanówcie się trzy razy zanim zaczniecie korzystać z usług tego wyśmienitego specjalisty. Gdybym wiedziała że tak przebiegnie moja wizyta ze pół dnia będę w szoku i tak ogromnym stresie że przepłacze pół dnia .nigdy bym tam nie poszła. Nigdy!!!!!! Jak mozna byc takim hamskim nieuprzejmym człowiekiem. Czy lekarzy nke obowiazuje kultura?

Byłam pierwszy i ostatni raz u tego lekarza. Nie spodziewałam się że zajdę w ciąże ze względu na choroby tarczycy. Czekając na pierwsza wizytę - prywatnie - pan doktor przyjął najpierw wszystkie swoje pacjentki, nawet te które przychodziły po mnie. Aż w końcu przypomniała mu o mnie pani położna. Pełna obaw weszłam do gabinetu. Omawiając ciąże, kiedy potwierdziło się wszystko na Usg lekarz - w 6 tygodniu nie oznaczył żadnych parametrów życia dziecka. Tętna, serca. Stwierdził tylko ze ciąża właściwie umiejscowiona. A tętno i serce oznaczy mi na kolejnym badaniu, dodając CYTUJE „że chyba nawet jak nie będzie biło (serce) to nic się nie stanie”. Jak takie coś można powiedzieć kobiecie, która dowiaduje się o ciąży. Nie znając pacjentki. Nie znając sytuacji. Dopiero na moje pytania podpowiedział jakie witaminy, jakie badania. SKASOWAŁ mnie drożej niż ceny podane w cenniku. Brawo dla tego lekarza. Dno.

Fajny i godny polecenia lekarz,wszystko tłumaczy rzetelnie,ma czas dla pacjentki.Prowadził moją ciąże i byłam baaaaardzo zadowolona,nie przeszkadza mi osobiscie że przechodzi z formy pani na ty.Godny polecenia.Ja będę do doktora chodziła napewno!!!!!!!!!

Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Bardzo się bałam i stresowałam, Pan Niewiński wszystko przełamał. Jest zabawny ze świetnym podejściem do pacjenta. Zdecydowanie polecam i chętnie jeszcze nie raz tam wrócę :)

Z czystym sercem mogę polecić tego lekarza. Mam 20 lat, w swoim życiu odwiedziłam już kilku ginekologów i żaden nie był tak dobry i kompetentny jak doktor Niewiński. Cierpliwy, pogodny, uprzejmy, z poczuciem humoru... chętny do udzielania odpowiedzi na nurtujące pytania. Delikatny(nawet nie poczułam kiedy pobrał mi wymaz do cytologii). Badanie było praktycznie bezbolesne gdzie wcześniej przy innych lekarzach badania sprawiały mi ból. Nie czułam przy doktorze Niewińskim żadnego skrępowania, w gabinecie panuje bardzo fajna i przyjazna atmosfera. Na prawdę lekarz godny polecenia!

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Powiedział mojej mamie, że ma raka na podstawie badania cytologicznego wynik 2 i usg(zatem zupełnie bezpodstawnie). Powiedział to w bardzo nieuprzejmy i gburowaty sposób. Kolejny lekarz wykluczył możliwość tak poważnego schorzenia. Kobiecie posiadającej mięśniaki powiedzieć, że ma raka gdy ma jedynie mięśniaki leczone u Niego już wiele lat?

Polecam tego lekarza każdej kobiecie! Dr. Niewiński prowadzi moją ciąze i jestem bardzo zadowolona, nie mam żadnych zastrzeżeń. Lekarz naprawdę godny polecenia! Położne również bardzo uprzejme i miłe.

Miły sympatyczny nie czuje się dystansu pacjent lekarz

Miły sympatyczny nie czuje się dystansu pacjent lekarz