W 1999 roku ukończyłem Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Odbyłem roczny staż w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku. W roku 2002 zdałem egzamin specjalizacyjny I st z medycyny morskiej. W 2007 uzyskałem tytuł specjalisty z chorób wewnętrznych, a w 2011 specjalisty z gastroenterologii. Posiadam certyfikaty umiejętności Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii w zakresie gastroskopii i kolonoskopii. Ukończyłem kursy Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego z zakresu u...

Pan Doktor jest bardzo empatyczny, o ogromnej wiedzy i profesjonalnym podejściu do pacjenta. Przeprowadził dokładny wywiad na podstawie którego postawił diagnozę (SIBO), zlecił dodatkowe badania i dalsze postępowanie w związku z moimi dolegliwościami. Bardzo obawiałam się gastroskopii, ale zupełnie niepotrzebnie - badanie przebiegło szybko i bezboleśnie. Szczególne podziękowania dla Pani asystującej, która mnie uspokajała przed i w trakcie. :) Szczerze polecam!

Szczerze polecam!

Doskonały kontakt, wyczerpujące informacje. Świetne podejście do pacjenta! Pan doktor ma talent do przekonania pacjenta nawet na kolonoskopię:)

Pan doktor bardzo sympatyczny człowiek. Miałem przeprowadzoną gastroskopię I kolonoskopia. Bardzo się obawiałem samego badania i diagnozy. Na szczęście nie potrzebnie. Badanie przebiegło bardzo sprawnie diagnoza mnie uspokoiła. Do domu wruciłem w dobrym nastroju i spokojny. Polecam !

Badanie kolonoskopii przeprowadzone profesjonalnie w gabinecie w GastroDent w Gdańsku, dobrze wytłumaczone, pełne zaangażowanie, widać, że dr ma ogromne doświadczenie. Szczególne wyrazy wdzięczności dla Pani pielęgniarki asystującej przy badaniu :), która w wspaniały sposób mnie uspokajała. Gorąco polecam!

Profesjonalne podejście do pacjenta. Pan Doktor przeprowadził wywiad i wszystko dokładnie wytłumaczył. Gastroskopia – badanie, którego bardzo się obawiałem, naprawdę bez problemów. Dokładna diagnoza po zabiegu. Przyjemny przebieg samej wizyty. Polecam!

Doktor bardzo delikatnie przeprowadził gastroskopię, nie narażając mnie na dodatkowy stres. Miły, rzeczowy, profesjonalny. Opisał badanie udzielając odpowiedzi na moje pytania. Dodatkowo personel (pani asystująca przy zabiegu) ciągle uspokajała i mówiła do mnie co się dzieje. Takie rzeczy są bardzo ważne, zwłaszcza gdy podchodzi się do badania po raz pierwszy. Nie czułam bólu. Dziękuję! Polecam!

Przemiły Pan Doktor. Dokładnie wytłumaczył na czym polega badanie i jak się zachować podczas badania. Bardzo delikatny i spokojny co bardzo pomaga podczas samego badania. Już do gabinetu w drzwiach wchodzi się bez stresu. Serdecznie polecam. Jak dla mnie najlepszy gastroenterolog w regionie.

Pan Doktor zdiagnozował u mnie SIBO po wykonaniu testu oddechowego w Luxmedzie, po zaaplikowanym leczeniu mam wreszcie ulgą i wiem co mi dokuczało. Bardzo dziękuję :)

Wizyta w porządku, nie mam zastrzeżeń. Pan Doktor bardzo uprzejmy, odpowiedział na moje pytania, zalecenia jasne i czytelne. Polecam!

Świetny specjalista. Doktor z dużą wiedzą i doświadczeniem w endoskopii. Poza tym skromność, życzliwość i otwartość na pacjenta. Jednym słowem serdecznie polecam!!!