lekarz Tomasz Nowakowskilekarz Tomasz Nowakowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

lekarz Tomasz Nowakowski

Neurolog

Kalendarz do rejestracji na www.nowakowski-neurolog.pl lub telefonicznie 601816445
Dzień dobry,

Dzień dobry,
jestem neurologiem z ponad 15- letnim doświadczeniem. Ukończyłem Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi, staże do specjalizacji odbywałem również w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie oraz
Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie, gdzie pracowałem przez wiele lat.

Zawsze ważny jest dla mnie pacjent i jego problemy, które staram się rozwiązać zgodnie z moją wiedzą i doświadczeniem. Neurologia nie jest łatwą dziedziną, ale mam nadzieję pomóc jak największej liczbie chorych, których spotkam na swojej drodze.

W ramach poradni prowadzona jest również terapia biofeedback dla dzieci, młodzieży i dorosłych szczególnie w przypadkach zaburzeń koncentracji, dysleksji, deficytu uwagi, nadpobudliwości oraz prowadzone są też treningi relaksacyjne u osób narażonych na przewlekły stres.

Zapraszam na wizytę.

Jestem naprawdę wdzięczny losowi, że poznałem dr Nowakowskiego. Pierwsza wizyta była w roku 2017.zakończona pełnym wyzdrowieniem. Ostatnią wizyta była 6.03.2024. Miałem położeniowe zawroty głowy, tak silne, że wykluczyłem prowadzenie samochodu. Odbyłem wizytę u lekarza I-go kontaktu, a po 2 tygodniach u laryngologa. Ten skierował mnie m.in. do leurologa. Od razu, za namową żony zamówiłem wizytę u dr Nowakowskiego. Ten wysłuchał moich sugestii odnośnie problemów z kręgosłupem szyjnym, ale stwierdził, że moje problemy zawrotów to sprawa błędnika. Wtydy ułożył mnie na leżance i zastosował nieznany mi tzw. manewr Epley'a.. Na tyle skutecznie, że zaraz po wstanie z leżanki już nie miałem zawrotów. Nie dowierzałem, więc od czekałem 3 dni i zadzwoniłem do tego lekarza, aby mu podziękować. Zawroty minęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Dlatego piszę te opinię, gdyż zabieg trwał 5 minut, a był skuteczny. Wczytałem się w internecie, że jest to zabieg laryngologiczny, ale wielu lekarzy laryngologów o nim chyba zapomniało. Męczyłem się dwa miesiące. Polecam lekarza Nowakowskiego i jego metody. MAREK KAŹMIERCZAK TEL. 513061503

Lekarz Tomasz Nowakowski to osoba ,którą cechuje profesjonalizm,wiedza, doświadczenie, przy tym jest szczerze zainteresowany tym, co mówi pacjent,wnikliwy i bardzo rzeczowy.

Świetny lekarz, uprzejmy, wzbudzający zaufanie, który ze zrozumieniem wysłucha pacjenta bo chce mu pomóc, i to się czuje! więc otwarcie można mówić o swoich problemach. To była druga wizyta, która utwierdziła mnie, że trafiłam do wybitnego specjalisty. Badanie wnikliwe, a wizyta w zasadzie bez ograniczeń czasowych, pozostawiła wrażenie, że tego mi było trzeba - wyszłam podbudowana.

polecam; dzięki niemu, zupełnie przypadkiem wykryto u mnie niedoczynność tarczycy; żaden inny lekarz wcześniej się nawet nie pytał czy mam jakieś problemy z tarczycą i tym bardziej nie zlecił żadnych badań

Bardzo dobry lekarz nie zostawi pacjenta bez opieki , bardzo zaangażowany aż trudno uwierzyć ze jeszcze tacy lekarze z poświęceniem przyjmują w Polsce

Zdecydowanie godny polecenia lekarz. Pan doktor automatycznie zareagował na moje symptomy, szybko zaaranżował odpowiednie badania. Dodatkowo utrzymywał ze mną ciągły kontakt z zaciekawieniem o stan mojego zdrowia. Na pewno nie jest to osoba, która zbagatelizuje jakiekolwiek zagrożenie. Czuję się dobrze zaopiekowania.

Jestem pod wrażeniem kompetencji tego lekarza. Zajął się mną dokładnie, skierował na masę potrzebnych badań by wykluczyć wszelkie niebezpieczeństwa, potrafi mnie trzymać przez 40 minut w gabinecie aby pozbyć się wszelkich wątpliwości. Jak najbardziej polecam każdemu, kto ma trudny do zdiagnozowania problem. Lekarz jest dokładny, nie czułam się w żaden sposób zignorowana, dokładnie mnie wysłuchał. Cieszę się, że do niego trafiłam!

Polecam wszystkim, rewelacyjny lekarz. Anna

Polecam wszystkim, rewelacyjny lekarz. Anna

Świetny lekarz,najlepszy z Rypina.Polecam każdej kobiecie.

Świetny lekarz,najlepszy z Rypina.Polecam każdej kobiecie.

Dołączam się do powyższych opinii. Rewelacyjny lekarz, ciepły, troskliwy, wnikliwy, pomocny. Poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi. Nie skąpi badań. Lekarz z powołania, niewątpliwie wyjątkowy. Gorąco polecam!!!