Tomasz Papierz

Neurochirurg

Pan Doktor Tomasz Papierz,był moim lekarzem prowadzącym w szpitalu Barlickiego. Przeprowadził u mnie trudny i skomplikowany zabieg na mózgu . Specjalista ,pan Doktor posiada ogromną wiedzę medyczną, którą wykorzystuje w leczeniu pacjenta . Człowiek o wysokiej kulturze osobistej. W sposób profesjonalny ale i prosty , żeby pacjent zrozumiał tłumaczy i odpowiada na pytania pacjenta. Pan Doktor ma w sobie ogromne pokłady cierpliwości i wyrozumiałości . Empatyczny. Niewątpliwie Doktor uratował mi życie a przynajmniej starał się i jestem pewna, że zrobił wszystko,co mógł w moim przypadku, żeby to życie przedłużyć o ...

Pan Doktor Tomasz Papierz,był moim lekarzem prowadzącym w szpitalu Barlickiego.
Przeprowadził u mnie trudny i skomplikowany zabieg na mózgu .
Człowiek o wysokiej kulturze osobistej.
Pan Doktor ma w sobie ogromne pokłady cierpliwości i wyrozumiałości .
Empatyczny.
Niewątpliwie Doktor uratował mi życie a przynajmniej starał się i jestem pewna, że zrobił wszystko,co mógł w moim przypadku, żeby to życie przedłużyć o kilka lat.
Za to wszystko co Doktor zrobił, jestem wdzięczna ogromnie .
Panie Doktorze, nie ma takich słów, które by wyraziły i oddały Panu moją ogromną wdzięczność dla Pana .
Jest Pan wspaniałym człowiekiem,doktorem.
Wszystkiego dobra tego świata Panu i Pana bliskim życzę.
Wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze .
Przede wszystkim ogrom szczęścia i zdrowia.
Bo Pan Panie Doktorze wie, że to właśnie zdrowie jest najważniejsze.
Pan akurat tym wszystkim obdarowuje swoich pacjentów i za to dobro, które Pan wysyła ,po stokroć, życzę tylko samych pięknych,szczęśliwych chwil i ogrom zdrowia.
Panie Doktorze dziękuję Panu za opiekę,trud i poświęcony czas.

Prywatny gabinet dr Papierza,w takim miejscu odstrasza to raz.Dwa na wizytę umowioną na konkretną godzinę opoźnienie 40min. Trzy lekarz,ktorego niestety nie polecam. Pan doktor jak tylko usłyszał,że czeka mnie operacja onkologiczna postawił diagnozę,na której to oparł całokształt moich dolegliwości związanych z dolnym odcinkiem kręgosłupa.Stwierdził,że jak tylko będę po operacji wszystko ustąpi.Z moich 3 rezonansów zrobił sobie kpinę,podważając opisy. Nie interesowało go co mam do powiedzenia o swoim przebiegu 5 letniej walki z bólem.Sam natomiast prowadził 30 minutowe monolog.Stwierdził,że nie ma żadnych przepuklin. I tu niestety pomyłka.Dobrze,ze trafiłam do innego lekarza ...

Trzy lekarz,ktorego niestety nie polecam.
I tu niestety pomyłka.Dobrze,ze trafiłam do innego lekarza po operacji,bo oczywiście problem nie ustąpił.
Za to cudowne ozdrowienie zapłaciłam 200zł przy czym lekarz nawet mnie nie zbadał.Na moje pytanie dlaczego? Odpowiedział:"no przecież mogę panią zbadać,jak pani chce...." Farsa
Szkoda tracić czas i pieniądze na płatne wizyty,w obecnej sytuacji czy to na NFZ czy prywatnie traktują pacjentów tak samo-po macoszemu i żeby jak najszybciej gabinet opuścił.
Nie polecam tego lekarza.

nie podoba mi sie podejscie do pacjenta,jest bardzo pewny siebie przy stawianiu diagnozy nie proponuje konsultacji tylko feruje wyrok.Widzi przypadek/nawet jesli sie myli/nie widzi czlowieka,ktory przyszedl do niego po ratunek.

Dr. Papierz przeprowadził dwa lata temu b. skomplikowany zabieg usunięcia "nerwiaka" z mojego kręgosłupa. Operacja trwała ponad 9 godz. Jestem mu dozgonnie wdzięczny za pomoc! Zamiast perspektywy spędzenia reszty życia na wózku inwalidzkim obecnie normalnie funkcjonuję. Pracuję, prowadzę samochód, motocykl, jeżdżę rowerem.Cieszę się pełnią życia!!! D. Kurnatowski.

Najlepszy , cierpliwy , prawdziwy fachowiec , człowiek o złotym sercu ,a przede wszystkim rękach !!!

wibitny specjalista ,byłem operowany na kręgosłóp szyjny. Operacja się udała jestem bardzo zadowolony!

wibitny specjalista ,byłem operowany na kręgosłóp szyjny.
Operacja się udała jestem bardzo zadowolony!

Wyjątkowy lekarz. Do pacjenta podchodzi indywidualnie i z pełnym szacunkiem. Jest odpowiedzialnym, fachowym lekarzem. Jemu jednemu zaufałam i nie zawiódł mnie. Jestem mu ogromnie wdzięczna za pomoc. Dziś normalnie funkcjonuję, pracuję, cieszę się w pełni życiem choć muszę się oszczędzać. I.Sz.

I.Sz.

Uratował mi życie,choć inny lekarz-neurochirurg stwierdził,że nie mam szans.DZIĘKUJĘ!Jak najbardziej polecam!