lekarz Tomasz Pisarek

2,7
3,7

Mila

30.10.2016

Nie wierzę w żaden pozytywny komentarz na jego temat. "Pozorant" to dobre określenie. Każda z wizyt u niego jest jałowa. Ostatnio nie rozpoznał zapalenia oskrzeli u mojego bobasa (w tym sam dniu postanowiłam sie skonsultować jeszcze z innym lekarzem, wiec wiem). Ponadto to typowy prostak - jest miły zawsze jak przychodzę ładnie ubrana, zadbana. kiedy rodzic tak nie wyglada, wówczas jest zwykłym, opryskliwym bucem, takze wobec dziecka. Jak ktoś nie wierzy, można przetestować. Ale szkoda zdrowia dziecka.

Magda

16.09.2013

Przesympatyczny ze wspaniałym podejściem do dziecka i co ważne z trafną diagnozą. Odpowiada na każde pytanie. POLECAM. Przyjmuje również w LuxMED

Anonim

16.12.2012

Pozorant. Bierze mnóstwo kasy za udawanie "profesjonalnego podejścia, troski o los pacjenta". Ma problem z podzieleniem czasu pracy między prywatny gabinet, a szefowanie spółce która ma umowę z NFZ. Za obydwie fuchy bierze mnóstwo pieniędzy i żadnej nie wykonuje prawidłowo.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8