2,6
2,5
2,4
2,5

Może pora zweryfikować pana doktora. Po tym jak potraktował moją mamę,nie pozostaje mi nic innego,jak tylko wyrazić swoje niezadowolenie. Dla mnie chamstwo i bezczelność na wizycie prywatnej to szczyt wszystkiego! "Czy pani zapłaciła?" ... Nie widzi opuchlizny choć każdy napotkany człowiek potrafi zauważyć różnicę. Podejście do starszej osoby straszne! Oj nie polecę tego Pana nikomu,ze względu właśnie na jego brak kultury.

Bardzo mądry i dobry lekarz ,od razu postawił trafną diagnozę choć inni lekarze nie mieli pojęcia co jest przyczyna. Bardzo dziękuję !

Bardzo dziękuję !

PAN DOKTOR TO OSOBA NIOSĄCA NIESZCZĘŚCIE INNYM LUDZIOM NIE POLECAM PRYWATNIE ANI ZAWODOWO POPROSTU OSZUST KŁAMCA KTÓRY BUDUJE SWÓJ WIZERUNEK KOSZTEM INNYCH LUDZI

Bardzo dobry lekarz.. Postawił trafną diagnozę już po 1 wizycie.. a wcześniej byłem u 3ch lekarzy którzy nie wiedzieli co mi jest..

po 20 latach mogę stwierdzić jedno-znakomity lekarz!

po 20 latach mogę stwierdzić jedno-znakomity lekarz!

Pomiot Korzekwy kolesie ze wspólnej kliniki w Ochojcu tak samo oszukuja - gorąco nie polecam !!!!!!

konował.Przeprowadził mi zabieg, którego negatywne efekty odczuwam do dziś i mam powikłania. Nie polecam

Naprawde nie polecam ten człowiek zniszczył mi zdrowie i gdybym tylko miał dowody prywatnych wizyt u Pana "doktora" to bym go zaskarżył