Tomasz Powroźniak

Katowice
50,280576818,96901210 32 254 66 05

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
11 opinii

Przez wiele lat bylismy pacjentami dr Tomka. Nalezy do ginacej Rodziny lekarzy, ktorzy przysiege Hipokratesa biora na powaznie! Nie wypada pisac o Jego uczciwosci, bo etyka w Jego pracy jest jej czescia. Krystian UK

Lekarz z powołania, każdego chorego przyjmie.

Bardzo dobry lekarz, mogę go polecić z czystym sumieniem, sumienny z powołania, skory do pomocy. Przez 4 lata nie zmieniłem lekarza odkąd natrafiłem na niego.

CHODZIŁAM I CHODZĘ DO WIELU LEKARZY. ALE NIE MA TAKIEGO DRUGIEGO JAK POWROŹNIAK!!! JEST CUDOWNY I Z POWOŁANIA. KLAUDIA M.

Miły, uprzejmy i nieodmawiający pomocy NIKOMU. Niestety pacjenci to skrzętnie wykożystują...

tomek jestes wielki jeden z najlepszych lekarzy

Nigdy nie zawiódł mnie i mojej rodziny gdy potrzeba. Zawsze pomocny, miły i uprzejmy. Godny polecenia!!!!

Bardzo sympatyczny, wyrozumiały,kompetentny specjalista-jestem dumna że dostałam się w tak dobre ręce. Naprawdę, bardzo polecam tego lekarza..

Naprawdę świetny lekarz zawsze wytłumaczy jakie są wyniki nie zleca dodatkowe badania aby nic nie przeoczyć

Zdecydowanie jest to jeden z niewielu lekarzy godnych polecenia!!!

dzięki Doktorowi moja choroba została opanowana odpowiednio pokierował mnie na badania i postawił trafna diagnozę przy tym bardzo ciepły sympatyczny człowiek. Godny polecenia kompetentny specjalista

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny