dr n. med. Tomasz Powroźniak

Internista, Reumatolog

Dr Tomasz Powrozniak najlepszy lekarz jakiego spotkalam a mam 72 lata. Fachowiec, specjalista, bardzo madry,inteligentny czlowiek. Zawsze uprzejmy i uśmiechnięty, pomaga każdemu. Dziękuje dr cała moja rodzina. Irena

Przez wiele lat bylismy pacjentami dr Tomka. Nalezy do ginacej Rodziny lekarzy, ktorzy przysiege Hipokratesa biora na powaznie! Nie wypada pisac o Jego uczciwosci, bo etyka w Jego pracy jest jej czescia. Krystian UK

Krystian
UK

Lekarz z powołania, każdego chorego przyjmie.

Lekarz z powołania, każdego chorego przyjmie.

Bardzo dobry lekarz, mogę go polecić z czystym sumieniem, sumienny z powołania, skory do pomocy. Przez 4 lata nie zmieniłem lekarza odkąd natrafiłem na niego.

CHODZIŁAM I CHODZĘ DO WIELU LEKARZY. ALE NIE MA TAKIEGO DRUGIEGO JAK POWROŹNIAK!!! JEST CUDOWNY I Z POWOŁANIA. KLAUDIA M.

Miły, uprzejmy i nieodmawiający pomocy NIKOMU. Niestety pacjenci to skrzętnie wykożystują...

tomek jestes wielki jeden z najlepszych lekarzy

tomek jestes wielki jeden z najlepszych lekarzy

Nigdy nie zawiódł mnie i mojej rodziny gdy potrzeba. Zawsze pomocny, miły i uprzejmy. Godny polecenia!!!!

Bardzo sympatyczny, wyrozumiały,kompetentny specjalista-jestem dumna że dostałam się w tak dobre ręce. Naprawdę, bardzo polecam tego lekarza..

Naprawdę świetny lekarz zawsze wytłumaczy jakie są wyniki nie zleca dodatkowe badania aby nic nie przeoczyć