lekarz Tomasz Prałat

2,4
1,9
1,9
2,2

Byłem u tego lekarza na wizycie na NFZ ze złą postawioną diagnozą. Lekarz zamiast dokładnie ocenić co mi dolega powiedział coś w stylu ,,Ale panu przecież nic nie jest"... Lekarz strasznie niemiły, gburowaty, za nic mający dobro pacjenta byle tylko jak najszybciej go spławić... Absolutnie go nie polecam!!!

Wyjątkowo gburowaty, niemiły lekarz. Nie wyjaśnia sposobu leczenia (to nie powinno pacjenta interesować). Nie polecam

Byłam z wizytą u doktora w dniu 10.06.2021r na NFZ. Zapytałam doktora o lek ,który otrzymałam w ostatnim czasie w SOR a wywołał on silny ból nerek. Odpowiedź doktora brzmiała "a co ja jestem uczestnikiem gry milionerzy, skąd mam wiedzieć". Następnie doktor wykonał mi USG pęcherza i zadał pytanie "a Pani ma pęcherz sztuczny czy swój?". Podczas wizyty doktor ostentacyjnie spoglądał na zegarek .Wizyta w niczym mi nie pomogła i była nieprzyjemna.

Polecam dobra opieka szybka diagnoza dzięki odpowiedniemu leczeniu żyję 😃pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję 😃

sam powinien sie leczyc, na głowe.................................................................................

Podczas wizyty prywatnej czułam sie jak intruz a nie jak pacjent,na zasadzie nastepny prosze,chodziło o powazne schorzenie a przy grypie lekarze okazywali mi wiecej zainteresowania. Podczas rozmowy telefonicznej rzucił mi w połowie zdania słuchawka-nie polecam!

Pan lekarz jest bardzo gburowaty, nie wzbudza zaufania

Pan lekarz jest bardzo gburowaty, nie wzbudza zaufania

niemiły lekarz nieznający się na urologi leki przepisuje na chybił trafił świniowaty papiery kupił chyba na rynku od ruskich zdecydowanie nie polecam

Trafnie i szybko zostałem zdiagnozowany. Polecam!

Trafnie i szybko zostałem zdiagnozowany. Polecam!

Bardzo kompetentny lekarz godny polecenia

Bardzo kompetentny lekarz godny polecenia