Tomasz Prężyna

Protetyk, Stomatolog

Praca protetyczna wykonana na bardzo wysokim poziomie. Duża dbałość o dokładność wykonania i estetykę. Dobrze wydane pieniądze!

witam no więc ja dam temu lekarzowi zero. Kilka lat temu robiłam zęby w ART DENTAL na ul.Luckiej, leczenie obu zębów kanałowe, potem metalowe rdzenie i koronki porcelanowe, które kosztowały jak "złoto." W trakcie wdało sie zakażenie, a ponieważ wspolpracował z kolegą i na zmianę "robili" moje zęby to wymyślili że za leczenie stanu zapalnego zapłacę ja. Nie zapłaciłam. Oni zakończyli leczenie. Już po jakimś czasie dziąsła miałam pełne ropy. Nikt nie zaproponował usunięcia zle złożonych koron. Prawdopodobnie kość pękła już przy zakładaniu metalowych prętów w korzenie. Teraz, mam pełno ...

witam
no więc ja dam temu lekarzowi zero.

Teraz, mam pełno ropy, zanik kości pod moją "szóstką" i ząb do usunięcia:-( Drugi ząb nie ma ropy ale jest do całkowitej przebudowy o ile się da.

Tego lekarza nie polecam. Efekty po latach smutne.

trochę drogi ale DOBRY - zna się na roocie

trochę drogi ale DOBRY - zna się na roocie