dr n. med. Tomasz Raganowicz

Ortopeda dziecięcy

Tragedia, już przed wizytą wywarł słabe wrażenie, ponieważ z wielkim fochem wyszedł ze swojego gabinetu i podniesionym tonem zaatakował personel luxmedu że znowu ma nie działająca klawiature. Widocznie sytuacja opisana wyżej odbiła się na wizycie mojego dziecka. Po wejściu do gabinetu P. Tomasz najpierw miał wielkie pretensje że w książce zdrowia nie ma podpisu lekarza który poprzednio badał dziecko, tutaj warto zaznaczyc że swojego podpisu sam nie dodał. W kolejnym etapie wizyty zaczął obchodzić się z dzieckiem jak z workiem ziemniaków. Chłopczyk zaczął płakać chociaż przed wizytą miał dobry humor i ogólnie u lekarzy zawsze się cieszy. Zaczęto nas straszyć że dziecko ma krzywą głowe, że nic już z tym nie zrobimy (chociaż po chwili powiedział że może będzie dało się to zniwelować). Na koniec USG które trwało krócej niż w wizycie na NFZ. Całość wizyty trwała nie dłużej niż 7 minut. Szkoda nerwów, pieniędzy i czasu na takich "doktorów". Nie polecam

Dziękuję za pomoc w sprawie mojej nóżki. Hubert.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Wizyta trwała 7,5 min.z zegarkiemw ręku.Wyszliśmy z gabinetu z pewnym niedosytem i lekkim rozczarowaniem.Lekarz nie zrobił nawet badania USG na co liczyłam.Nie polecam.

Niestety Pan Dr okazał się nieuprzejmy i nieodpowiedział na pytania które nas interesowały. Kiedy próbowaliśmy dowiedzieć się dlaczego zaleca konkretny sposób trzymania noworodka a inny odradza odpowiedział mniej więcej tak "NIE BO NIE" - dosłownie bez żadnej argumentacji gdzie wyraźnie zadawaliśmy pytania. Oprócz tego wizyta trwała 5 minut i jego zachowanie było nerwowe. Słowem: przykro.

Ogromna wiedza, pełen profesjonalizm, dzięki niemu moje dziecko może samodzielnie chodzić.

lekarz ten dość ogólnie podszedł do problemu mojego dziecka tzn. koślawość kolan - przypisał tylko wkładki ortopedyczne , nie powiedział nic o żadnych ćwiczeniach ,nie pokazał jak ćwiczyć nie wytłumaczyłistoty tego schorzenia, bardzo szybko nas obsłużył (za każdym razem)Koślawość u mojej córjki barzdo się pogłębiła I gdybym nie poszła do innego lekarza to nie wiedziałabym, że trzeba ćwiczyć z dzieckiem. Na jego korzyść można dodać , że był bardzo miły

Zdecydowanie polecam tego specjalste. Wszystko ekstra.

Zdecydowanie polecam tego specjalste. Wszystko ekstra.

Lekarz wykonuje USG bioderek u maluszków. Jest fachowcem który pracuje także w DSK. Świetne podejście do dzieci.

Doskonały lekarz Sympatyczny człowiek z indywidualnym podejściem do dzieci

Doskonały lekarz Sympatyczny człowiek z indywidualnym podejściem do dzieci

Bardzo polecam tego lekarza ponieważ jest bardzo uprzejmy, sympatyczny i podchodzi do pacjenta z sercem