dr n. med. Tomasz Rekucki

Laryngolog

14.02.2016

Najlepszy laryngolog w mieście ! Polecam w 100%. Kompetentny i fachowy, zna się na tym co robi. Mówi konkretnie, odpowiada na każde pytanie pacjenta - nawet te najgłupsze :). Poświęca czas pacjentowi tyle ile go naprawdę potrzeba, nie jest typem gaduły - co dla mnie jest jak najbardziej na plus nie lubię lekarzy, który za dużo mówią.

Ogromy plus dla Pana Dr za to, że sam umawia pacjentów na wizytę, jest dla nich dostępny, w razie jakichkolwiek komplikacji można do niego dzwonić o dowolnej porze. Taka otwartość na pacjentów jest ogromnym plusem.

Doktor wykonał mi bardzo skomplikowaną operacje torbieli bocznej szyi - z którą miałem ogromne problemy (stany zapalne), była bardzo duża.

Co najważniejsze inni lekarze wypowiadają się o doktorze Rekuckim z ogromnym szacunkiem jako o świetnym specjaliście.
Nie słyszałem żadnej negatywnej opinii o Dr Rekuckim.

Jestem ogromnie wdzięczny Dr Rekuckiemu za jego podejście do mnie jako do pacjenta i mogę w 100% przyznać, że nie wymieniłbym go na żadnego innego lekarza.

02.10.2014

Wspaniały lekarz. Potrafił zoperować mi polipy nosa nawet w znieczuleniu miejscowym. Czekałabym na operację 3 lata. Oddycham przez nos nareszcie.

joanna

17.04.2014

Lekarz bardzo rzeczowy i kompetentny. Swoim profesjonalizmem wzbudza zaufanie pacjenta. W czasie wizyt oraz w trakcie leczenia szpitalnego widać wielkie doświadczenie. Polecam wszystkim, którzy mają poważne problemy z zatokami a w perspektywie zabieg endoskopowy.

Pacjentka

13.01.2014

Tego doktora polecam w 100%. Kompetentny, rzeczowy i fachowy, zna się na tym co robi, a to najważniejsze. Mówi konkretnie i na temat i dba o swoich pacjentów po operacji, po prostu chce ich kontrolować. Wiele się nasłuchałam o lekarzu o wadach i zaletach, zalety mogę potwierdzić, a wady to każdy człowiek ma gorsze dni:) Czasami krzyczy, chyba taki ton głosu, ze stresu śmieję się z tego, więc nawet w tym krzyku jest urok tego lekarza. Trzeba mieć po prostu dystans do siebie i do doktora. Wolę takiego niż takiego co miło leje mi wodę i nie rozwiązuje mojego problemu jak to było przez 20 lat. Doktor wykonał mi operację adenotomii m.endoskopową i z ręką na sercu nie mam żadnych zastrzeżeń. Obecnie dobrał mi leki na inną dolegliwość i póki co strzał w dziesiątkę. Aby nie zapeszać na temat wszystkiego co napisałam odpukuję w niemalowane drewno.

11.07.2013

Bardzo dobry specjalista. Z moimi zatokami było już bardzo źle, dzięki niemu od kilku lat oddycham normalnie. Polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Opole"?

Książąt Opolskich 48/50

ul. Katowicka 67b laokal 10
None
ulica Książąt Opolskich 48-50
Opole
Opolskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Wiejska 122B
Gabinet lekarski