dr n. med.Tomasz Rekucki

Laryngolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.2512345
21 opinii

• 5

Lekarz bardzo rzeczowy i kompetentny. Swoim profesjonalizmem wzbudza zaufanie pacjenta. W czasie wizyt oraz w trakcie leczenia szpitalnego widać wielkie doświadczenie. Polecam wszystkim, którzy mają poważne problemy z zatokami a w perspektywie zabieg endoskopowy.

• 5

Tego doktora polecam w 100%. Kompetentny, rzeczowy i fachowy, zna się na tym co robi, a to najważniejsze. Mówi konkretnie i na temat i dba o swoich pacjentów po operacji, po prostu chce ich kontrolować. Wiele się nasłuchałam o lekarzu o wadach i zaletach, zalety mogę potwierdzić, a wady to każdy człowiek ma gorsze dni:) Czasami krzyczy, chyba taki ton głosu, ze stresu śmieję się z tego, więc nawet w tym krzyku jest urok tego lekarza. Trzeba mieć po prostu dystans do siebie i do doktora. Wolę takiego niż takiego co miło leje mi wodę i nie rozwiązuje mojego problemu jak to było przez 20 lat. Doktor wykonał mi operację adenotomii m.endoskopową i z ręką na sercu nie mam żadnych zastrzeżeń. Obecnie dobrał mi leki na inną dolegliwość i póki co strzał w dziesiątkę. Aby nie zapeszać na temat wszystkiego co napisałam odpukuję w niemalowane drewno.

• 5

Bardzo dobry specjalista. Z moimi zatokami było już bardzo źle, dzięki niemu od kilku lat oddycham normalnie. Polecam.

• 5

Pan doktor to bardzo dobry,godny zaufania fachowiec.Zmagałam się z chrypką od kilku miesięcy.Po zastosowaniu odpowiednich leków przez doktora, dolegliwości ustąpiły.Polecam!

• 5

Doktor Rekucki to doskonały specjalista.Kompetentny i rzeczowy.Przeprowadził u mnie dwa zabiegi operacyjne,dolegliwości związane z zatokami ustąpiły.Pana doktora polecam w 100%

• 5

Bardzo dobry i fachowy lekarz. Wykonał u mnie bardzo trudną operację zatok. Wytłumaczył mi na czym polega operacja, choć jest bardzo zajęty. Potrafi uspokoić. Jest bardzo ciepły i serdeczny.

• 5

Od wielu lat nie mogłem normalnie oddychać przez nos. Pan doktor powiedział, ze potrzebna jest operacja i usunął mi te polipy. Wreszcie mogę normalnie oddychać. Polecam tego lekarza.

• 5

Świetny lekarz. Z polipami nosa chodziłam od jednego laryngologa do drugiego. Jedni mówili,że trzeba operować,a drudzy,że nie. Dopiero on w końcu endoskopowo zoperował mi te polipy i zatoki i od tej pory nie mam żadnych problemów z oddychaniem. Polecam.

• 2

Może to i jest dobry fachowiec, ale traktuje pacjenta jak kolejną osobę na której można zarobić! Wizyty mega krótkie. Nawet za wypisanie samego skierowania kasuje jak za odbytą wizytę 100zł. Wyszłam z gabinetu bez konkretnej diagnozy. Musiałam trafić do innego lekarza, który poprowadził leczenie. Uważam, że to naciągacz na kasę!!!

• 1

Absolutnie nie polecam tego pana!jest to fachowiec ale nie od leczenia tylko od wyciągania pieniędzy. 10 minut wizyty, zero pomocy, a stówka w jego kieszeni. poza tym jest mało uprzejmy! nigdy więcej do pana Rekuckiego!

• 5

Bardzo dobry fachowiec. Uprzejmy i kompetentny. Długo i cierpliwie tłumaczył na czym polegają moje kłopoty z zatokami. Po operacji moje dolegliwości zniknęły. Polecam.

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania, pomocny. Polecam w 100%

• 1

znam tego pana jakieś 25 lat do tyłu i wtedy bym go nikomu nie polecała, po wizytach u niego zostałam goła i wesoła

• 5

Miałam zawroty głowy i żaden z lekarzy przez 4 lata nie dał mi skierowania do laryngologa. Pan doktor przyjął mnie i zrobił mi badanie VNG w,którym wyszło że mam uszkodzony błędnik. Wytłumaczył na czym polega moja choroba i zapisał leczenie. Teraz czuję się lepiej.

• 5

Z doktorem Rekuckim miałem już wielokrotnie do czynienia. Przypomina mi się taka sytuacja... Doktor mówi "Jak moja stan zdrowa nie będzie najlepszy to mam za tydzień zadzwonić" no i zadzwoniłem bo nie było najlepiej. A on "Wie Pan .. właśnie wyjeżdżam na urlop.... ale ... możemy się umówić za godzinę w moim gabinecie" No i przyjechał! Wielu lekarzy leczyło moja krtań. A tylko on mi naprawdę pomógł!

• 5

Doskonały fachowiec, odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Warto skorzystać z jego pomocy. Doradzi i uspokoi.

• 4

Doktor Rekucki sprawia wrażenie bardzo kompetentnego specjalisty. Zachwyciło mnie to, że mimo mej ignorancji, wytłumaczył szczegółowo dlaczego należy przeprowadzić zabieg. Dodam, ze operacja, którą wykonywał zakończyła się powodzeniem.

• 4

Lekarz ten dokonał u mnie zabiegu rozcięcia zrostów w tym roku. Nie powiem, jest bardzo kompetentny i rzeczowy. Ma się wręcz wrażenie że gdy tłumaczy zawiłości choroby lub przebieg leczenia to jest się na jakimś wykładzie. To mnie akurat nie pasuje. Miewa stany zadyfania w sobie, a za chwilę potrafi przytulic i powiedziec dobre słowo gdy się ma stracha. W moim przypadku pana doktora poniosła rutyna, zarówno przy pierwszej jak i drugiej operacji. Mój nos już chyba nigdy nie dojdzie do siebie. Grożą mi krwotoki po zażyciu tabletek na ból głowy lub mocniejszym smarkaniu. Jeśli jednak miałabym polecic kogos to byłby to włąśnie on. Jednak radzę zastanowic się nad konsekwencjami wszelkich zabiegów jeśli nie są one naprawdę niezbędne. żaden laryngolog nie chciałby miec założonej tamponady i żaden jak sądzę nie podłożyłby swojego nosa pod nóż.

• 5

Kompetentny i rzeczowy specjalista. Tłumaczy chorobę i metody leczenia, poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga sytuacja. Wzbudza zaufanie. Jest uprzejmy. Całkowicie spełnił moje oczekiwania i szybko wyleczył z choroby (z którą zmagałam się od lat), za co jestem mu bardzo wdzięczna. Oby więcej było takich lekarzy. Polecam jak najbardziej. Maria Giej

• 3

lekarz z pewnością kompetentny, jednakze wizyty trwala bardzo krótko, bo 5 minut, a ja od pół roku zmagam się z paskudym katarem ;/

• 5

Zdecydowanie najbardziej kompetentny i rzeczowy specjalista jakiego miałem okazję poznać! Pan doktor szybko i sprawnie pozbawił mnie paskudnych torbieli w zatokach! Moim zdaniem profesjonalista i odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku!

Gdzie przyjmuję

place 11

Książąt Opolskich 48/50
    Opole
    50,672921917,91912150 77 453 17 69

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat