dr n. med. Tomasz Rostalski

2,9
2,9

Martyna

01.08.2016

NIE POLECAM! Byłam na wizycie, która trwała max. 5 minut. "Lekarz" ocenił moje ucho na podstawie dzielącego nas biurka, po czym dodałam, że przecież nie będzie nic widać, przyłożył mi jakiś przyrząd, który nie był w żaden sposób oczyszczony ( moja mama po mnie weszła ...

NIE POLECAM!
Byłam na wizycie, która trwała max. 5 minut. "Lekarz" ocenił moje ucho na podstawie dzielącego nas biurka, po czym dodałam, że przecież nie będzie nic widać, przyłożył mi jakiś przyrząd, który nie był w żaden sposób oczyszczony ( moja mama po mnie weszła od razu i tym samym przykładał jej po ciele- masakra). Chciałam pokazać pęknięty paznokieć- mówiąc mu o tym kazał mi pokazać. Zapytałam czy mam mu na biurko stopę położyć bo wyglądał jakby tego oczekiwał- tak mu się wstać nie chciało z krzesła. Ogólnie jestem zawiedziona i wszystkim możliwym osobom odradziłam i poleciłam innego. Jeśli chodzi o recepty- żaden lek nie posiadał zamiennika a ceny sięgały 60zł. Inny dermatolog się zdziwił i podał mi tańsze- skuteczne leki.

Monika

11.03.2014

Jeśli komuś zależy na wizycie która trwa minutę, a pacjent sam wypisuje na kartce dawkowanie leków, bo lekarz w międzyczasie rozmawia z innym pacjentem przez tel to polecam PORAŻKA Leczenie nieskuteczne - być może na wywiad i diagnozę było za mało czasu.

Krystyna

12.02.2016

Lekarz ,którego szukałam bezskutecznie 3 lata wśród "specjalistów". Taki powinien być lekarz, krótko i na temat. A przede wszystkim skutecznie, a to to przecież chodzi!

flora

22.09.2014

Wizyta u Pana Doktora w ramach NFZ jest smiechu warta. Pacjentow przyjmuje tasmowo. W gabinecie bylam nie dluzej niz 5 minut. Nie zostalam zbadana, lekarz nie wstal z za biurka i nie obejrzal zmiany. Kazal jedynie opisac zmiane. Dawkowanie lekow podyktowal z szybkoscia karabinu maszynowego. Gdy chcialam skonsultowac druga zmiane na skorze, lekarz stwierdzil, ze "Jedna wizyta, jedna dolegliwosc. Tak to jest na NFZ". Po czym mnie pozegnal. Panie Doktorze, Pana zachowanie bylo karygodne i zadne przepisy nie popieraja odmowy konsultacji drugiego schorzenia dermatologicznego na jednej wizycie w ramach NFZ. Poczulam sie bardzo brzydko przez Pana potraktowana!

Łukasz

18.11.2013

zupelny brak skutecznosci, ale lekarz sie tym zbytnio nie przejal... byc moze komus pomogl, ale mnie olal

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Kielce"?

Dorota Tyrka

Dermatolog estetyczny
Prywatny Gabinet Dermatologiczny "INFINITI"
ul. Klonowa 55 / 7 (klatka "B", I piętro)

DERMEX
Tatrzańska 1

Prywatna Gabinet Dermatologiczny Dorośli i Dzieci
ul. Matejki 4
Ostrowiec Świętokrzyski
Gabinet dermatologiczny dla dorosłych i dzieci
Klonowa 55G
Vita Derm