Tomasz Rostalski

Kielce
50,873020620,6391643503-110-685

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.75
5 opinii

Wizyta u Pana Doktora w ramach NFZ jest smiechu warta. Pacjentow przyjmuje tasmowo. W gabinecie bylam nie dluzej niz 5 minut. Nie zostalam zbadana, lekarz nie wstal z za biurka i nie obejrzal zmiany. Kazal jedynie opisac zmiane. Dawkowanie lekow podyktowal z szybkoscia karabinu maszynowego. Gdy chcialam skonsultowac druga zmiane na skorze, lekarz stwierdzil, ze "Jedna wizyta, jedna dolegliwosc. Tak to jest na NFZ". Po czym mnie pozegnal. Panie Doktorze, Pana zachowanie bylo karygodne i zadne przepisy nie popieraja odmowy konsultacji drugiego schorzenia dermatologicznego na jednej wizycie w ramach NFZ. Poczulam sie bardzo brzydko przez Pana potraktowana!

Jeśli komuś zależy na wizycie która trwa minutę, a pacjent sam wypisuje na kartce dawkowanie leków, bo lekarz w międzyczasie rozmawia z innym pacjentem przez tel to polecam PORAŻKA Leczenie nieskuteczne - być może na wywiad i diagnozę było za mało czasu.

Edytowane przez oceniającego: Mar 11, 2014

zupelny brak skutecznosci, ale lekarz sie tym zbytnio nie przejal... byc moze komus pomogl, ale mnie olal

Wizyta prywatna bo na NFZ czekać nie mam czasu. Bardzo przyjemny lekarz szybka diagnoza plus odpowiednie leki szczegółowo wszystko wytłumaczył co i jak brać jestem bardzo zadowolony z efektu. Polecam z czystym sumieniem.

Z b. poważnym problemem męskim byłem u doktora w ramach NFZ. Stan mojego schorzenia był opłakany a spowodowany tzw. samoleczeniem się (odradzam ). Doktor przepisał leki (tabl., maść, płyny), następnie po wybraniu leków skierował na odpowiednie badanie. Wynik leczenia rewelacyjnie b. dobry. Doktor jest profesjonalistą, kontaktowym i uprzejmym lekarzem. Oczywiście polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny