dr Tomasz Rutkowski

Onkolog, Radioterapeuta

Lekarz, który ma holistyczne podejście do pacjenta. Ogromną wiedzę medyczną i doświadczenie. Nie boi się zlecać konsultacji u innych specjalistów z innych dziedzin. Zawsze szuka rozwiązania. Działa bardzo sprawnie. Na zasadzie, jak działać, to: "tu i teraz". Na pierwszym planie jest bezpieczeństwo pacjenta. Jest bardzo cierpliwy, wyrozumiały, pełen empatii. Emanuje spokojem, czujnością i dociekliwością. Lekarz o wysokiej kulturze osobistej. Zachęca do zadawania pytań i zgłaszania wszystkich potrzeb personelowi medycznemu. Znakomity Specjalista, Wyjątkowy Człowiek. Cieszę się, że Go spotkałam. Dziękuję, za motywację do podjęcia walki z nowotworem, za zaszczepienie wiarą w powodzenie leczenia, danie mi nadziei. Za uratowanie mi życia. Szczerze polecam.

Wspaniały człowiek i jeszcze lepszy lekarz. Ma zawsze czas dla pacjenta, szczegółowo wyjaśnia w czym leży problem. Zaangażowany, ogromna wiedza medyczna i doświadczenie. Znakomity specjalista. Szczerze polecam każdemu kto szuka fachowej pomocy. Dziękuję za uratowanie mi życia.

Bardzo dobry lekarz!! Pełne zainteresowanie pacjentem, indywidualne podejście, empatia, uważność, bezinteresowne poświęcenie czasu. Polecam bardzo!!

Polecam bardzo!!

Dr T. Rutkowski wzbudził moje zaufanie już na pierwszej wizycie. Wcześniej miałam kontakt z wieloma lekarzami ale żaden nie okazał się tak kompetentny. Był moim lekarzem prowadzącym i przez dwa miesiące pobytu w klinice okazał mi wiele serca i cierpliwości. Jego wiedza i zaangażowanie dodały mi wiary i siły do walki z chorobą.Zawsze mogłam na niego liczyć.

Życzliwy, kompetentny, niestety bardzo zapracowany.

Życzliwy, kompetentny, niestety bardzo zapracowany.

polecam, dzięki panu doktorowi uwierzyłam, że można pokonać raka jestem zdrowa

polecam, dzięki panu doktorowi uwierzyłam, że można pokonać raka jestem zdrowa

Świetny fachowiec a do tego bardzo sympatyczny. Pytał o inne choroby i ich leczenie. Cierpliwie wyjaśniał momo że jastem gadatliwy i zadaje duzo pytan.Polecam Doktora Rutkowskiego!

jestem szczesliwa ze trafilam do niego i dalej sie mna opiekuje mily grzeczny nigdy nie przyjol zadnych prezentow pacjentka

koszmar, zainteresowany tylko koniakiem i kasą a nie chorym.dla niego pacjent to eksperyment ile chemii przyjmie.ostatnio gościu dostał dawke 6ciu 5cio dniowych plus radioterapia i odjechał...nawet go to nie zainteresowało że raka nie miał już po radioterapii tak wykazala sekcja...on dalej walił chemie.młody człowiek, którego dzieki pseudo lekarzowi nie ma i nie zmarl na raka,rak to choroba koszmarnych niedouczonych lekarzy!!!!