Tomasz Rynkiewicz

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
22 opinie

Lekarz o wielkich kompetencjach i wspaniałym sercu. Oddany sprawie pacjenta bez reszty. Dawno nie spotkałam takiego lekarza. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy prawdziwego specjalisty.

Polecam Dr.Rynkiewicza.Zna się na rzeczy.Ma czas dla pacjenta, wykazuje zainteresowanie takze po operacji ! jest uprzejmy ,rzeczowy i widać że pracuje z całego serca. Miło ,że można lekarza z czystym sumienie polecać dalej!

Lekarz godny polecenia. Miły, uprzejmy, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. W łatwy sposób wytłumaczy przebieg operacji. Polecam.

dr.TOMASZ OPEROWAŁ MINIE TRZY LATA TEMU I NIE MA NAWROTÓW SUPER LEKARZ!!!

Nie szukajcie klinik na Śląsku - szukajcie dr Rynkiewicza w Częstochowie.

Diagnoza mnie zaskoczyła, ale konkretne stwierdzenie lekarza, że operacja jest niezbędna, pomogła mi podjąć decyzję. Zabieg (usunięcie przepukliny kręgosłupa) miałem w niedzielę, w poniedziałek, zgodnie z zaleceniami, już ostrożnie wstawałem, a we wtorek byłem w domu. Dziękuję, Panie Doktorze.

Witam Pan dr. Tomasz Rynkiewicz operował mnie (przepuklina kręgosłupa) 03.01.2012. 100% satysfakcji , polecam wszystkim w potrzebie , Człowiek pisany z wielkiej litery , wszystkiego najlepszego Panie Tomku .... Dziękuję, życzliwy Pacjent

Super doktor ,operował męża 2 krotnie.Pierwszy raz na krwiaka w głowie,a drugi na tłuszczaka ,o obu chorobach i leczeniu informował mnie i męża szczegółowo .Zawsze znalazł czas na rozmowę nigdy nie zbywał słowem "nie mam czasu, za chwilę".

Rok temu operował mnie Doktor.Wspaniały Fachowiec.Tak jak przedmówczyni napisała że wszystko wytłumaczy,nawet laik zrozumie.O wszystko przed i po operacji można zapytać.Każdy pacjent jest dla Doktora tak samo ważny-nie ma "gorszych i lepszych" pacjentów.Serdecznie polecam.Taki lekarz to Skarb.

Mój tata był Jego pacjentem 4 lata temu,super lekarz i człowiek godny zaufania.Po operacji kręgosłupa tata czuł się b.dobrze.Doktor miły,kompetentny,już na pierwszy rzut oka wzbudza zaufanie a przy tym wspaniały fachowiec.Od pierwszej rozmowy byłam pewna,że tata jest w najlepszych rękach i nie pomyliłam się!Dziękuję!Wspaniały człowiek,lekarz wszech czasów,jedyny,którego poleciłabym w 100%!

Świetny chirurg; wysokie kompetencje; dobre relacje z pacjentem

wybitny.6 lat temu operował mnie, do dzisiaj zero problemów.

MILY FACHOWY UPRZEJMY STAWIAL OD POCZATKU TRAFNE DIAGNOZY LEKARZ KTORY PRZEJMUJE SIE LOSEM PACJENTA A NIE TYLKO PATRZY ILE MU SIE WSADZI DO KUBRACZKA:)) POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!! POGODNY I SPOKOJNY CZLOWIEK A ZARAZEM KONKRETNY I PELNY WIEDZY !!!!!!!

Bardzo miły i wyjaśnia wszystko zrozumiałym jezykiem dla laika nie znającego się na medycynie, ale o to przecież chodzi. Polecam

Bardzo mile mnie zaskoczył swoją kompetencją i uprzejmością w publicznym szpitalu. Świetny lekarz. Bardzo, bardzo polecam.

polecam tego specjaliste,jest prawdziwym lekarzem z powolania,usmiechniety i zawsze kompetentny,bylem pacjentem tego lekarza

Zaskoczył mnie swojm podejściem .Pierwszy raz spotkałem lekarza który tak uczciwie pracuje na panstwowej posadzie. Nie wierzyłem że Tacy lekarze jeszcze istnieją.

Świetny specjalista, uczciwy, wszystko wyjaśnia. Traktuje pacjentka z wielkim szacunkiem. Polecam

Świetny specjalista, traktuje pacjenta podmiotowo nie przedmiotowo, wytłumaczy, podpowie, polecam.

Cieszę się, że w publicznych placówkach można jeszcze spotkać takich lekarzy, bezinteresownych, traktujących pacjentów jak ludzi, a nie jak rzeczy które liczy się na sztuki.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Szczególnie,że była to placówka publiczna.Zamierzam dalej leczyć się u tego lekarza.

najlepszy neurochirurg w częstochowie cierpliwy dokładny godny polecenia

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny