dr n. med. Tomasz Rynkiewicz

Neurochirurg

Uprzejmy,skromny człowiek....a zarazem najlepszy fachowiec w swojej specjalizacji...dziękuję Panie doktorze za pomoc, a przede wszystkim za usunięcie bólu,który nie pozwalał mi funkcjonować w normalnym życiu - operacja przepukliny kręgosłupa...Opieka lekarska na najwyższym poziomie, podejście do pacjenta również...każdy kto trafi do Pana jest pod najlepszą opieką...

Jeżeli ktoś szuka neurochirurga ortopedy w Częstochowie to polecam tylko dr Rynkiewicza. Jako jedyny zaopiekował się mną po złamaniu kręgosłupa. Fachowy, miły, wszystko wytłumaczył, nie przechwalał się jak reszta lekarzy w tym mieście. Gdybym posłuchała innych to albo czekałaby mnie wymiana kręgu albo gorset Javetta przez 15 miesiecy. Dziękuję panu bardzo serdecznie za podejście do pacjenta.

Miły i kompetentny lekarz.Grzeczny pokierowal co dalej robić.Wreszcie lekarz który mnie wysłuchał.Dziękuję Panie doktorze.

Doktor zdiagnozował u mnie masywną dyskopatię. Jestem 4 dni po operacji i mogę już dużo cżywności wykonać samodzielnie. Juz w dniu po operacji nie mialem problemu z utrzymaniem się na nogach. Do tej pory wszystko z dnia na dzień się poprawia. Ból przed operacyjny ustąpił całkowicie juz w dniu po operacji. Szczery i bardzo miły człowiek z fachowym podejściem do pacjenta. Chętnie odpowiem na pytania!

Lekarz o wielkich kompetencjach i wspaniałym sercu. Oddany sprawie pacjenta bez reszty. Dawno nie spotkałam takiego lekarza. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy prawdziwego specjalisty.

Polecam Dr.Rynkiewicza.Zna się na rzeczy.Ma czas dla pacjenta, wykazuje zainteresowanie takze po operacji ! jest uprzejmy ,rzeczowy i widać że pracuje z całego serca. Miło ,że można lekarza z czystym sumienie polecać dalej!

Lekarz godny polecenia. Miły, uprzejmy, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. W łatwy sposób wytłumaczy przebieg operacji. Polecam.

dr.TOMASZ OPEROWAŁ MINIE TRZY LATA TEMU I NIE MA NAWROTÓW SUPER LEKARZ!!!

dr.TOMASZ OPEROWAŁ MINIE TRZY LATA TEMU I NIE MA NAWROTÓW SUPER LEKARZ!!!

Nie szukajcie klinik na Śląsku - szukajcie dr Rynkiewicza w Częstochowie.

Nie szukajcie klinik na Śląsku - szukajcie dr Rynkiewicza w Częstochowie.

Diagnoza mnie zaskoczyła, ale konkretne stwierdzenie lekarza, że operacja jest niezbędna, pomogła mi podjąć decyzję. Zabieg (usunięcie przepukliny kręgosłupa) miałem w niedzielę, w poniedziałek, zgodnie z zaleceniami, już ostrożnie wstawałem, a we wtorek byłem w domu. Dziękuję, Panie Doktorze.

Dziękuję, Panie Doktorze.