lek. dent. Tomasz Sałek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Mam mieszane uczucia co do powyższego lekarza. Ze względu na silny, nocny ból zęba mojego 16letniego syna zmuszeni byliśmy szukać pomocy w doraźnej pomocy stomatologicznej w Kozienicach. Zacznę może od plusów - wiedza lekarza jest widoczna, w miarę zrozumiale wszystko wytłumaczył. Mimo tego ciężko nie było odnieść wrażenia, że zakłócamy jego czas, widoczny był spory pośpiech, by nas się jak najszybciej pozbyć. Oczywiście - jak to bywa w leczeniu na Nfz były przekonywania, że prywatnie u niego da się wszystko lepiej, szybciej i bardziej jakościowo zrobić :) odjechaliśmy finalnie z kwitkiem, dlatego zamiast liczyć na NFZ lepiej iść od razu prywatnie. Chociaż niekoniecznie akurat do tego lekarza.

Strasznie nieuprzejmy doktor. Wydaję się, że w pogotowiu dentystycznym na NFZ w Kozienicach siedzi za karę. Być może prywatne leczenie wygląda u niego inaczej, jednak oczekiwanie zapłaty za znieczulenie, które w ramach NFZ jest darmowe jest grubą przesadą.

Wspaniały dentysta , wrażliwy , z dużą wiedzą fachową. nie znam lepszego . do tego jest miły i potrafi sprawić że przestajesz się bać.taki Lewandowski w stomatologii.

Lepszego stomatologa nigdy nie spotkałam. Wie co robi i robi to bardzo dobrze, tłumaczy, dba nawet o dobre samopoczucie pacjenta dając zastrzyki przeciwbólowe. Gorąco polecam.

Lepszego stomatologa nigdy nie spotkałam.
Gorąco polecam.

Super lekarz. Miły, sympatyczny i bardzo delikatny. Polecam wszystkim Pana doktora. Dziękuję Panie doktorze bo bym chyba nie przespała dzisiejszej nocy bez Pana pomocy.

Dzięki P. doktorowi, który przyjął naszego syna Bartosza w I dzień świąt, kiedy nikt (łącznie z Pogotowiem w Radomiu) nie chciał udzielić mu pomocy po urazie szczęki, nasze dziecko prawdopodobnie zachowa 4 stałe zęby. Lekarz w specjalistycznej kliniece (do której pojechaliśmy kilka dni po wypadku, aby skonsultować dalsze leczenie) powiedział, że zabiegi, które wykonał pan dr Sałek były wykonane wzorowo.Dzieki nim możliwe jest dalsze leczenie. Bardzo dziękujemy za życzliwe przyjęcie, fachową, bardzo dobrą pomoc, ale i wsparcie w bardzo trudnej dla nas chwili. Polecamy usługi P. doktora

SUPER PROFESJONALISTA,POMAGA ZAWSZE O KAZDEJ PORZE DNIA I NOCY GORACO POLECAM DOKTORA I ZYCZYLBYM SOBIE ZEBY WSZYSCY LEKARZE TAK OBSLUGIWALI PACJENTOW.DZIEKUJE PANIE DOKTORZE.ARTUR

Bardzo kompetentny stomatolog. Polecam wizytę z NFZ jak i w czasie prywatnej praktyki.

Byłam odsyłana od jednego lekarza do drugiego z potwornym bólem zęba. Wszyscy tłumaczyli się długimi kolejkami i tym, że jeszcze mogę poczekać. A ząb bolał mnie coraz mocniej. Pechowo rozbolał mnie w sobotę. i wtedy na pogotowiu dowiedziałam się o dyżurach pana Sałka. W życiu nikt nie udzielił mi tak fachowej pomocy tłumacząc przy tym dlaczego mnie tak bolało i co sie stało z zębem. Te dyżury to strzał w dziesiątkę. Od tej pory to jest mój stomatolog. Wspaniały człowiek i fachowiec.

Byłam w trakcie podróży z Elbląga do Puław i już niestety nie dałam rady dojechać z powodu bólu zęba. Pan Sałek z wielkim przejęciem i zaangażowaniem zajął się moim zębem pomimo, że nie byłam wcześnie ani umówiona ani też zarejestrowana. Specjalista w każdym calu, wytłumaczył mi wszystko jak i co należy dalej zrobić. ulżył moim cierpieniom a to najważniejsze. Polecam wszystkim mieszkańcom Kozienic jak również przejezdnym. Sylwia z Elbląga .