dr n. med. Tomasz Ślotała

Neurolog

Najlepszy specjalista jakiego spotkałam.Lekarz z powołania .Zawsze ma czas dla pacjenta ,wszystko dokładnie wyjaśni.Jest bezinteresowny co rzadko się spotyka teraz u lekarzy.Bardzo dziękuję za leczenie mojego syna.

Prywatnie , bardzo chętnie rączkę wyciąga po pieniądze. Jak umówiłam się z nim na NFZ z wielką łaska mnie przyjął w szpitalu i powiedział , że powinnam sobie znaleźć lekarza , który mnie poprowadzi ( neurologa?:) . Kasa , kasa i tylko kasa.

Uprzejmy tylko przy ludziach. Sam na sam odwraca się tyłem, wychodzi. Niby chce pomóc ale pomaga tylko wybranym. Pół lekarz? O co chodzi? Jak się nie chce pomagać chorym to trzeba się zwolnić.

Dla chorych po udarze z afazją całkowitym zdecydowanie NIE POLECAM, a wręcz ODRADZAM! Sprawiał wrażenie obojętnego i niezainteresowanego jakby nie zauważył problemów chorego. Traktował chorego przedmiotowo i zdawkowo.

Pozdrawiam SUPER LEKARZA godny polecenia, poświęca się pacjentowi całkowicie, wsłuchuje się w chorobę.Jego tłumaczenie choroby jest bardzo jasne dla mnie jako dla pacjenta.

Zachowywał się jakby zniszczenie mózgu przez udar i idące za tym utrata umiejętności mówienia, rozumienia i zmiany psychiczne (nadpobudliwość, agresja) były niespotykanym przypadkiem. Miałam wrażenie, że nie chce leczyć pacjenta. Trzeba było się upomnieć o logopedę. Nie polecam ani jego ani szpitala wojskowego żadnemu pacjentowi z takimi problemami!

Może i sławny lekarz z wiedzą, ale jego celem są tylko i wyłącznie pieniądze. Niech nikogo nie zwodzą pozytywne opinie. Sama się nimi zachęciłam, ale rzeczywistość wygląda zuuuupełnie inaczej. Badanie neurologiczne podstawowe przeprowadza się min. pół godziny. Pan Dr. ograniczył się tylko do popukania młotkiem i po 15 minutach było po wizycie! Tacy ludzie powinni wybierać: albo międzynarodowa kariera albo pacjenci. Jednym słowem: nie polecam.

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim profesjonalizmem, a do tego wysoka kultura, uprzejmość i wielkie zainteresowanie pacjentem.Takich lekarzy to szukać w dzisiejszych czasach ze świecą.Polecam z czystym sumieniem.Dziękuję Panie Doktorze!

Pan Dr Tomasz zawsze znajdzie czas, jeżeli akurat nie może rozmawiać umówi się na możliwy termin. Wspaniały specjalista z dziedziny neurologi, na dodatek miły i uprzejmy, odpowiada na wszystkie pytania, udziela wyczerpujących wyjasnień. Polecam z czystym sumieniem.

Polecam z czystym sumieniem.

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza to wspaniały specjalista, kompetentny i bardzo wnikliwy. Przy tym bardzo ludzki i ciepły człowiek. Prawdziwy lekarz z powołania o którego nie łatwo w tych czasach.