dr n. med. Tomasz Smyła

Chirurg dziecięcy

Pan doktor wykonywał zabieg usunięcia wodniaka u syna. Szkoda że nie znałam wczesniej tych opinii.. Zero tlumaczenia, wszystko szybko, żałuję że nie skonsultowalam syna gdzie indziej, bo wodniak był niewidoczny a jeszcze cięcie nie zostało wykonane w pachwinie tylko na spojeniu łonowym.. Pan doktor bardzo szanuje sobie pracy bo każdemu chłopakowi operował tylko 1 stronę! Mimo że inni lekarze wykonują obie na 1 zabiegu! Odradzam, szczerze odradzam. Wczesniej trafiłam na niego na badanie bioderek i wizyta trwala doslownie 2 minuty! No i zero informacji jalbym sama noe zapytała..

Pan doktor bardzo arogancki i nieuprzejmy na prośby bez zastanowienia odpowiada negatywnie. Co do kompetencji się nie wypowiadam gdyż byliśmy z błahą sprawą.

Co do kompetencji się nie wypowiadam gdyż byliśmy z błahą sprawą.

lekarz nieuprzejmy i arogancki w stosunku do młodego pacjenta. Bardzo krótka wizyta bez jakichkolwiek informacji czy zaleceń. Swoim opryskliwym podejściem skutecznie zniechęca pacjentów do kolejnych wizyt, ale może o to mu właśnie chodzi. Pozdrawiam wszystkich podatników, którym przyszło leczyć u niego swoje pociechy...

Pan doktor zakwalifikował syna do operacji wodniaka jądra bez wykonania usg. Po zgłoszeniu się do innego gabinetu celem potwierdzenia diagnozy okazało się na usg że dziecko nie ma żadnego wodniaka.

Jestem bardzo bardzo zadowolona. Pan dr Smyła profesjonalnie podszedł do problemu naszego syna. Opieka przed i po operacji rewelacyjna. Wytłumaczył wszystko jak trzeba. Dla mnie najlepszy chirurg w Cieszynie jeśli chodzi o dziecko. Podejście do dziecka również profesjonalne!!!! DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE!!

Z moją córką przyjechałyśmy do Doktora Tomasza 2dni po skręceniu nogi Dr nawet jej nie sprawdził i odesłał nas do domu (mieszkamy na 3 piętrze) Po tym zdarzeniu zmieniłyśmy lekarza na panią Hannę Stojanik

Ordynator oddziału chirurgii dziecięcej jest wyjątkowo opryskliwym człowiekiem. Nie tłumaczy przestraszonym rodzicom co dolega ich dziecku, czułem się przy nim jak natręt. Nie polecam. Nie licząc doskonałej dr Gniadek podobne odczucie mam co do innych lekarzy na prowadzonym przez niego odziale. To świadczy o przełożonym

W życiu spotkałam tylko raz tak kompetentnego i zaufanego lekarza, natomiast dr Smyła jest drugim takim lekarzem - naprawdę godny polecenia !!!!

Bardzo dobry lekarz. Zabieg operacyjny przeprowadził bardzo sprawnie. Po zabiegu troskliwie zajął się pacjętem. Polecam

bardzo dobry lekarz,byłam z bratem na zabiegu w tychach i nie było żadnych problemów