Tomasz Sokół

Łomża
53,178119722,0590321512452040

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
12 opinii

poza tym że jest miły i przystojny niestety nie widzę zalet:( gdy leżałam w szpitalu-nie będąc jego pacjentką- miałam silne krwawienie na jego dyżurze gdy pielęgniarki to do niego zgłosiły nawet mnie nie zbadał leżałam w plamie krwi do rana aż przyszli inni lekarze. przykro mi ale nie mogą polecić

Polecam. Profesjonalnie, miło, rzetelnie.

delikatny,dokladny,uprzejmy,cierpliwie odpowiedział na wszystkie moje pytania

W końcu lekarz do którego chodzę z przyjemnością. Uprzejmy, poświęca dużo czasu pacjentce. Polecam w 100%.

Bardzo dobry lekarz, miły i wzbudzający poczucie bezpieczeństwa i profesjonalizmu.

Lekarz świetny pod każdym względem. Nigdy nie bagatelizuję problemu, stara się jak najwięcej zrobić badań i znaleźć przyczynę dolegliwości. Zawsze sympatyczny i uśmiechnięty. Polecam !

POLECAM! zna sie na rzeczy, fachowa opieka, a przy tym sympatyczny człowiek, polecam z czystym sumieniam:)

Rzeczowy, solidny, przy tym otwarty i bardzo sympatyczny. Cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania, ciąże poprowadził wzorowo. To typ lekarza który rzeczywiście interesuje się i słucha a nie patrzy co chwilę na zegarek. Polecam z czystym sumieniem!

Niesympatyczny,nieuprzejmy,mający mało czasu dla pacjentki

super lekarz najlepszy w Łomży delikatnie bada umie podejść pacjenta tak by sie nie bac polecam

bardzo dobry lekarz, spokojny, rzeczowy, wszystko cierpliwie wytłumaczy, Gorąco polecam.

super lekarz mozna powiedziec ze uratował mi życie polecam naprawde najlepszy z łomzy

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny