dr n. med. Tomasz Sztarbała

bardzo kompetentny,niezbyt uprzejmy-polecam

bardzo kompetentny,niezbyt uprzejmy-polecam

oddany temu co robi ,stwarz miłą i lużną atmosferę . Tacy powinni być lekarze

oddany temu co robi ,stwarz miłą i lużną atmosferę . Tacy powinni być lekarze

Lekarz z klasą, fachowiec w każdym calu, uprzejmy, kulturalny. Firma rodzinna - 100% zaangażowanie,pacjent jest najważniejszy. Polecam. Anka z Łodzi.

Lekarz z klasą, fachowiec w każdym calu, uprzejmy, kulturalny.
Firma rodzinna - 100% zaangażowanie,pacjent jest najważniejszy.
Polecam. Anka z Łodzi.

Witam wszytskich, ja leczę się u dr Sztarbały od ponad 2 lat i nie wyobrażam sobie już innego gabinetu i lekarza. Tam czuć że pacjent jest ważny, nie to co w sieciówkach do których chodziłam wcześniej. Pacjent jest traktowany jak towar, następny następny. Natomiast u dr Sztarbały zawsze mogę liczyć na fachową pomoc, ale również sympatyczne towarzystwo w poczekalni. Cała rodzina jest bardzo przyjemna i widać że są doświadczeni. Również okulary zawsze tam zamawiam, Pani Sztarbała i jej syn pomagają mi dobierać odpowiednie oprawki i szkła tak żeby jak najlepiej mi służyły. Na prawdę polecam ten gabinet wszystkim. :)

Pewnie nazwisko doktora nic Wam nie mówi, ale uwierzcie mi, on kiedyś będzie sławny, tak jak Religa i Żochowski, których wyniuchałam na początku lat osiemdziesiątych, jak jeszcze nikt ich nie znał. To jest firma rodzinna typu Blikle,bracia Jabłkowscy itp. Okulistą jest ojciec, żona jest optykiem, a córka jest fachowcem w sprawach wyboru oprawek lub mile przyjmuje pacjentów w recepcji. Zaufajcie Im. Są wspaniali i zawsze mówią prawdę, świetnie doradzą, a nawet najdroższe oprawki i szkła można u Nich dostać na raty, bez żadnych bankowych gwarancji i dokumentów, lecz trzeba je spłacać zgodnie z własnym sumieniem i nakazem Bożym - zapłacić swoim pracownikom, co im się należy. Serdecznie polecam rodzinną firmę Sztarbała i spółka i niech ją Bóg błogosławi

kompetentny,rzeczowy uprzejmy poswięca każdemu pacjentowi tyle czasu ile wymaga dokładne badanie dokładne wytłumaczenie na czym polega jego choroba i jej leczenie bardzo ciepły stosunek do pacjenta