lekarz Tomasz Toman

Godny polecenia uprzejmy bardzo duzo poswieca czasu z pacjentem .Najlepszy ortopeda jakiego znam

Rewelacyjny lekarz, z cudownym podejściem do pacjenta.Bardzo miły, empatyczny i przede wszystkim kompetentny lekarz

Świetny lekarz, bardzo dobry ortopeda. Nie dość, że nie bagatelizuje problemu, to jest bardzo kulturalny i sympatyczny.

Polecam.Lekarz zlecił wszystkie badania i rezonans o których inni nawet nie pomyśleli.Dzieki temu można szybciej zadziałać,nie bagatelizuje tego co mówi pacjent oby więcej takich lekarzy.

Rewelacyjny lekarz. Pełen profesjonalizm. Wykonał szczegółową diagnozę i badania, wszystko szczegółowo wyjaśnił. Miły i profesjonalny. Fachowa i szybka pomoc lekarska.

Fajny lekarz. Wyleczył w 3 miesiące coś co INNY "SPECJALISTA" (dr K.) leczył 2 lata. Szybko i przyjemnie. Polecam gorąco. Kolejki długie ale warto, bo jest kompetentny.

Lekarz nie patrzy w ogóle na opinie innych lekarzy. Wykryto u mnie OSD, kolano w ogóle nie boli, a lekarz bez wahania wystawia zwolnienie na pół roku z wf.

Bardzo dziwny lekarz, ale miły i przystojny.

Bardzo dziwny lekarz, ale miły i przystojny.

Świetny lekarz, zlecił dodatkowe badania usg, które potwierdziły jego diagnozę. Gorąco polecam!

Wzór dla innych lekarzy!!!!!!!!!!!. .Oddany swojej pracy.Fenomenalny człowiek. Dziękuje za leczenie.