dr n. med. Tomasz Tomkalski

3,1
3,1
3,2

05.08.2012

Badania również trzeba zrobić prywatnie. Byłam tylko raz zostałam potraktowana przedmiotowo. Po wizycie byłam załamana nie dość że prywatnie to takie potraktowanie pacjenta. Szkoda słów.

20.05.2012

polecam.Najlepiej przekonać się osobiście,że to kompetentny lekarz i wspaniały człowiek

18.01.2012

polecam miałam nowotwora złosliwego tarczycy zadbał o wszystko jestem 3 lata po operacji i jest super. gorąco polecam.

14.10.2011

Lekarz gdy nie wie jak postąpić w danym przypadku odsyła pacjenta do innego lekarza, mówiąc, że sprawa jest bardzo skomplikowana. Później okazuje się, że nie jest to nic wielkiego, a lekarz po prostu promuje swoich kolegów. Czy jest miły? Tak, ale dla młodych i ładnych pacjentek.

22.09.2011

nie polecam,typowy gbur.traktuje pacjenta jak śmiecia.zdiagnozował u mnie bezdzietność.Dzięki Bogu moja córcia ma lata.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Wrocław"?

Kościuszki 108a lok. 20
ulica Miernicza 5
Dzierżoniów
Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"

Wrocław

KARDIOMEDICAL - PORADNIE KARDIOLOGICZNE Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Filia Nr 1 we Wrocławiu
ulica Legnicka 55/1
Wrocław
Wojewódzkie Centrum Medyczne "Dobrzyńska"
Dobrzyńska 21/23
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarzy Rodzinnych Wierzbicka - Oknińska & Gołyńska - Boba Lekarska Spółka Partnerska
Stobrawska 2
MAMED