Tomasz Tomkalski

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.15
11 opinii

Badania również trzeba zrobić prywatnie. Byłam tylko raz zostałam potraktowana przedmiotowo. Po wizycie byłam załamana nie dość że prywatnie to takie potraktowanie pacjenta. Szkoda słów.

polecam.Najlepiej przekonać się osobiście,że to kompetentny lekarz i wspaniały człowiek

polecam miałam nowotwora złosliwego tarczycy zadbał o wszystko jestem 3 lata po operacji i jest super. gorąco polecam.

Lekarz gdy nie wie jak postąpić w danym przypadku odsyła pacjenta do innego lekarza, mówiąc, że sprawa jest bardzo skomplikowana. Później okazuje się, że nie jest to nic wielkiego, a lekarz po prostu promuje swoich kolegów. Czy jest miły? Tak, ale dla młodych i ładnych pacjentek.

nie polecam,typowy gbur.traktuje pacjenta jak śmiecia.zdiagnozował u mnie bezdzietność.Dzięki Bogu moja córcia ma lata.

Przede wszystkim nie lekceważy problemu pacjenta. Jeśli tylko dzieje się coś niepokojącego natychmiast interweniuje. Zleca komplet badań. owszem nie owija w bawelnę i jak dla mnie o to chodzi. Naprawdę stara się pomóc pacjentowi. Zdarza się mu się spóźnić ale warto poczekać tym bardziej że naprawdę jest rozchwytywany a większośc naprawdę dobrych lekarzy ma właśnie ten sam problem..Czas którwgo ciągle brak...

nie polecam,traktuje pacjenta z góry,nieuprzejmy

olewający sprawy pacjenta, spóźnia się na wizyty, jest nieuprzejmy i wyniosły, w gabinecie można poczuć się jak intruz.

Wspaniały lekarz, wybitny specjalista. Gorąco polecam.

wspaniały fachowiec i człowiek.Bezinteresowny ,oprócz trafnej diagnozy potrafi dać wsparcie moralne pacjentowi.

bardzo dokładnie diagnozuje, wyjaśnia wątpliwości, jest bardzo szczery i raczej "nie owija w bawełnę". Można liczyć na jego wiedzę i kompetencje.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny