Tomasz Underman

Psychiatra

Leczę się u doktora od wielu lat. Fantastyczny facet, konkrety, nie owija w bawełnę. Zdecydowanie polecam.

Nie polecam tego lekarza, a to dlatego, że gdy pilnie potrzebowałem u niego pomocy w odstawieniu leku on mi nie pomógł, a wręcz zaszkodził przepisując mi lek po którym dostałem drgawek.

Niestety Pan doktor chyba wpadł w rutynę...Wizyty są mega szybkie- jeśli jestem w gabinecie 10 minut to jest to duży sukces. Nie mylę psychologa z psychiatrą, ale poświęcenie pacjentowi, ktory przychodzi na prywatną wizyte dosłownie 3 minut i inkasowanie za te 3 minuty 150 zł to lekkie przegięcie. Co do kompetencji nie mam żadnych zastrzeżeń, ogólnie Pan Tomasz jest sympatycznym i fajnym człowiekiem i świetnym lekarzem o nieszablonowym podejściu, jednak będzie sprawdzał się tylko u osób, które są świadome swojej choroby i tego jakie powinny mieć do niej podejście. Na ...

Na pierwszą wizytę odradzam, bo człowiek może się zniechęcić.

Bardzo dobry lekarz ! Dopasował mi leki takie jakie mogłam brać. Ponadto jest dobry w wielu innych dziedzinach i bez problemu poradzi co można zażyć na różne schorzenia . Jestem bardzo zadowolona - facet zna się rzeczy i leczeniu. Byłam wcześniej u dwóch psychiatrów i każdy jeden zapisał mi leki , które były niedopasowane do mojego organizmu i ogólnie nie słuchali co do nich mówię. Pan Tomasz to świetny fachowiec i jeśli będę musiała to do niego podjadę !

Rewelacyjny lekarz, konkretny, rzetelny i opiekuńczy. Profesjonalne ,ale też indywidualne podejście do pacjenta.

Nie odbiera telefonu, który podal, na smsa tylko raz odpisal. A lekarz z państwowej placówki telefon zawsze odbierze i pomoze, mimo iż grosza od mnie nie dostal.... eh...

Mega dno , podczas wyjaśniania problemu Pan dr. oglądał sobie cosik na Laptopie, zero zaangażowania .To była moja pierwsza wizyta w życiu u Psychiatry. Byłem w życiu u wielu lekarzy ale nikt się tak skandalicznie nie zachowywał jak on, tym bardziej że była to prywatna wizyta. Wszyłem po 5 min z gabinetu zdenerwowany. Miałem lęk przed braniem tabletek, On nic nie wyjaśniał tylko powiedział że źle trafiłem i że ma Następnych palacjów. Ja stanowczo odradzam, ale widzę że inni są zadowoleni...

najlepszy lekarz jakiego poznalem magik w swojej dziedzinie!!!!!! mega pozytyw!!!!!!!1!!

Laptop, komórka. To jest to, co interesuje p. doktora w czasie wizyty. Jak mówić do kogoś, kto jest ewidentnie zajęty?

Zdecydowanie odradzam. Może kulturę osobistą posiada, ale nic poza tym, zamiast leczyć faszerował benzo i obiecywał miłą rozmową, że będzie dobrze. Szkoda, że coraz mniej kompetentnych lekarzy w tej dziedzinie.