lekarz Tomasz Wejman

Ortopeda, Traumatolog

Dr Wejman jest lekarzem kompetentnym z duzym doświadczeniem,profesjonalistą w tym co robi godnym polecenia W grudniu 2022 r miałam operowany haluks wszystko przebiegło sprawnie i bezboleśnie jestem zadowolona Po zabiegu kontakt telefoniczny z Doktoren bezproblemowy słuzy radą w razie potrzeby Polecam usługi Dr. Wejmana są na wysokim poziomie Małgorzata Pobidynska

jestem zadowolona
Polecam usługi Dr. Wejmana są na wysokim poziomie
Małgorzata Pobidynska

Witam, chciałabym polecić z całego serca dr. Tomasza Wejmana. W lipcu 2020 złamałam nogę podczas zbiegu z góry Dwernik w Bieszczadach podczas biegu charytatywnego. Złamanie było skomplikowane, bo w Szpitalu w Bieszczadach nie podjęto się złożenia mi nogi. Szczęśliwym trafiłem znalazłam się na stole operacyjnym u Pana Doktora Tomasza Wejmana. Zespolił moje kości za pomocą druta i śrub. Zlamane miałam kości: piszczelową i strzałkową. Do biegania wróciłam bardzo szybko, bo już po paru miesiącach. Pan Doktor wyjął zespolenie z nogi po roku tj. w sierpniu 2021 roku. Zabieg szybki. Niecały dzień w szpitalu. Pełen profesjnalizm. Noga w pełni sprawna. Rana się szybko goi. Polecam z całego serca Pana Doktora Tomasza Wejmana. Najlepszy lekarz, dzięki któremu zachowałam ciągłość uprawiania sportu pomimo skomplikowanego mnogiego złamania kości podudzia.

Lekarz zamiast zainteresować się moją kontuzją, zbył mnie, pytając mnie min. podczas wizyty czy mój klub jest bogaty... bez komentarza to zostawię. Wizyta w ramach NFZ.

super lekarz, miły uprzejmy, kompetentny i co najwazniejsze umie słuchać pacjentów i im pomagać a nie wywyższać się ponad wszystko, to jest prawdziwy lekarz z powołania, polecam na 200 %

LEKARZ O WYSOKIEJ KULTURZE OSOBISTEJ , ODPOWIEDZIALNY, PRAWDZIWY FACHOWIEC W SWOJEJ DZIEDZINIE , ODPOWIEDZIALNY, POLECAM

czas oczekiwania od zarejestrowania się telefonicznego około tygodnia umówiono nas na 8:20 a przyjęto o 9: 20 lekarz miły sympatyczny profasjonalista

Dr.Wejman znakomity fachowiec,artysta w swej dziedzinie i miły człowiek.W lutym przeprowadził u mnie operację palucha koślawego(haluksa)Operacja przebiegała zawodowo i z wielkim spokojem(miałam złe doświadczenia podczas cesarki)Po operacji doktor zaopatrzył mnie w wszelkie informacje jak postępować dalej,a w razie pytań mogłam jeszcze zadzwonić.Dostałam środki przeciwbólowe,zastrzyki przeciwzakrzepowe,skierowanie na zabiegi rehabilitacyjne,po prostu kompleks.Efekt-super,nie spodziewałam się,że będzie tak świetnie i z samopoczuciem i wizualnie.Dziś cieszę się,że trafiłam na dr.Wejmana

Polecam, najbardziej uprzejmy wśród ortopedów

Polecam, najbardziej uprzejmy wśród ortopedów

Zdecydowanie nie polecam.Zgłosiłem się na rekonstrukcję kolana. Lekarz nawet nie spojrzał na kartę leczenia z poprzedniego szpitala i odrazu skierował mnie na rekonstrukcję. Obudziłem się po rekonstrukcji a okazało się że mi go nie zrobił bo stwierdził ze pół więzadła krzyżowego jest i będę w pełni sprawny. Po 6 tyg od operacji wyskoczyło mi kolano gdy szedłem po chodniku i teraz jest niestabilne. Żałuję, że zdecydowałem się na tego lekarza

lekarz wiarygodny . dobrze leczący , wyjasnia chorobe

lekarz wiarygodny . dobrze leczący , wyjasnia chorobe