Tomasz Wieliczko

Chirurg dziecięcy

Lekarz z powołania ja pierwszy raz spotkałam się z takim lekarzem w tej dziedzinie gorąco polecam Pana Doktora

Miły i sympatyczny czlowiek z dużym poczuciem humoru. Lekarz z powołania. Polecam tego pana. Najlepszy chirurg w Rzeszowie.

wspaniały lekarz, godny polecenia, uprzejmy, wytłumaczy wszystko.za wszystko daje mu najwyższą punktacje

Wspaniały lekarz miły i uprzejmy. Oprócz rozmowy na tematy zdrowotne zawsze można pożartować. Jakby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Tomasz to wizyty w przychodni były by przyjemnością. Świetny człowiek.

Jest najlepszym chirurgiem dziecięcym w Rzeszowie ! Mali pacjenci go uwielbiają , nie chcą iść do innego lekarza ! Przemiły, kompetentny ,prawdziwy lekarz z powołaniem ! Bardzo polecam Pana Doktora!

Jest najlepszym chirurgiem dziecięcym w Rzeszowie !
Mali pacjenci go uwielbiają , nie chcą iść do innego lekarza !
Przemiły, kompetentny ,prawdziwy lekarz z powołaniem !
Bardzo polecam Pana Doktora!

Najsympatyczniejszy lekarz, z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia.

Najsympatyczniejszy lekarz, z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia.

Bardzo dobry lekarz i chirurg, świetny operator, po operacji mojego syna po kilku godzinach pobytu w szpitalu pojechaliśmy do domu mając kontakt telefoniczny z Panem Doktorem, syn na wizytę kontrolną po operacji chciał się spotkać tylko z Doktorem Wieliczko. Polecam tego lekarza.

Przemiły lekarz,kompetentny,majacy czas dla pacjenta,dokladnie tlumaczy i odpowiada na wszystkie pytania,bardzo komunikatywny,wzbudza zaufanie,polecam

bardzo kompetentny i uprzejmy, w mig łapie kontakt z dzieckiem, naprawdę lekarz super

Tak to jest lekarz poprostu świetny tacy powinni byc wszyscy a nie ptarzeć tylko na kase Ten doktor niepatrzy na nic leczy i tyle jest bardzo uprzejmy zawsze usmiechniety to jest najlepszy lekarz jakiego w zyciu spotkalem i potrafi wyleczyć wszystkich