Tomasz Wielkoszyński

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.85
21 opinii

Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego trzeba podpisać umowę (cyrograf!),że Pan doktor za nic nie odpowiada??

Bardzo dobry lekarz, kompetentny i dbajacy o pacjenta.

Lekarz w jakiego jeszcze nie spotkalam w swoim zyciu.Dziękuje że jest.

Doskonały w tym co robi tylko idiota może mieć złe zdanie o tym DOKTORZE

Postawił mi diagnozę w 20 minut, podczas gdy "specjaliści " zLigoty nie mogli poradzić sobie z diagnozą w przeciągu 1,5 roku.Dzięki temu lekarzowi odzyskałam wiarę że będę jeszcze zdrowa. Wspaniały LEKARZ!!!

Swietny lekarz fachowiec i przy tym normalny człowiek

Jest świetnym lekarzem i ma bogate doświadczenie. Nieprzychylne komentarze to chyba od nieudolnej konkurencji tu otrzymuje.

bardzo dobry lekarz i przede wszystkim człowiek.Rzadko się takich spotyka.Jest po prostu normalny i otwarty na potrzeby pacjenta.Jestem mu bardzo wdzięczna za wszystko:-)

leczę sie u doktora na boreliozę jestem zadowolona zna tę chorobę i wie jak leczyć, chodziłam z moimi objawami po kilku lekarzach i nikt nie mógł więcej powiedzieć jak tylko to że to jest niemożliwe że mogę sie tak żle czuc przecierz zdrowo wyglądam i powinnam iść do psychologa jak zrobiłam badania na boreliozę zaraz mi wyszły wysoko dodatnie i całe szczęście że jest taki lekarz jak Wielkoszyński

Bardzo dobry lekarz, jednakże nieodpowiedzialny. Po rocznym leczeniu boreliozy nagle przestał odpisywać - nie mogę otrzymać recept, nie mam u kogo się leczyć... jestem rozczarowany do bólu! Dosłownie.. Moja roczna walka z chorobą poszła na marne.........

Przeczytałam opinie pani która twierdzi ze to biznesmen. Widac ze nic pani nie wie o boleriozie, lekarze też nie wiedzą. Oczywiscie ze nie popieraja tegoleczenia bo absolutnie sie na tym nie znają. Mnie przepisali jeden antybiotyk i o mało by mnie juz nie było. To wybitny specjalista w tej dziedzinie i naprawdę pomaga ludziom. Koszt wizyty nie jest wygórowany, za każda prywatna wizyte płaci sie często więcej. Czy to aż tak wiele za wizytę u lekarza z tak wielkimi osiągnięciami ??? czy ma on ma płacic jeszcze pacjentą ? Złosc bierze gdy ktos pisze takie oszczerstwa.

Jestem wdzieczna Pani Doktorowi, ze podjął sie mojego leczenia - nikt juz nie chciał sie mna zajmowac i zostalam sama z moim bolem. Dzieki 3 miesiacon leczenia widze duza poprawe i swietelko w tunelu!

Bardzo dobry lekarz,polecam wszystkim chorym na BORELIOZĘ,choroby odkleszczowe,ponieważ mnie bardzo pomógł a byłam w bardzo złym stanie zdrowotnym.Lekarze zakażnicy odmówili mi leczenia ponieważ nie poradzili sobie z moją boreliozą.DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE.

Świetny specjalista.Trafny diagnosta.Lekarz z powołania.

Polecam pod każdym względem! pomocny, uprzejmy, duża wiedza.

Lekarz z powołania zna sie na leczeniu boreliozy i chorób od kleszczowych polecam.

Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz.

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Fachowiec od boreliozy. Lekarzy w szpitalach publicznych nie znają się na tej chorobie. Dzięki niemu potrafię chodzić bez bólu w kolanach oraz wrócił mi wzrok. Polecam tego lekarza wszystkim, którzy zatracili nadzieję na wyleczenie z boreliozy.

Spośród 20 lekarzy(różnych specjalizacji) u których próbowałam przez rok zdiagnozować infekcję tylko Pan Doktor potrafił mi pomóc.Doskonały diagnosta,lekarz i człowiek o wysokiej kulturze osobistej.Polecam tego lekarza.

Wspaniały lekarz,bardzo mi pomógł gdy wszyscy inni zostawili mnie z chorobą.Dziękuję Panie Doktorze.

dziekuje doktorowi ze ratuje moje dziecko

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny