lekarz Tomasz Wierzykowski

Kardiolog

Bardzo dobry lekarz kardiolog widać że dobrze się zna. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Widać że bardzo dobry lekarz. Polecam

Bardzo mily,wyrozumialy umijacy sluchac ludzi poprostu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu serdecznie polecam :)

ten człowiek z całą pewnością nie zapomniał, że w zawodzie lekarza nie chodzi tylko o wiedzę ... umie włożyć serce i poświęcić się np. dla bardzo chorych starszych osób. Gorąco polecam!

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza .Kompetentny o ogromnej wiedzy a przy tym bardzo dostępny i miły .Pomaga wielokrotnie jesli tylko jest taka potrzeba nie biorąc kolejnych pieniędzy.Jest fachowcem kardiologiem ale równiez lekarzem rodzinnym myślę ,że posiada szeroką wiedzę medyczną i pomorzee kazdemu w wielu dolegliwościach .ja jako jego wieloletni pacjent moge to potwierdzić.Z całego serca polecam tego lekarza i przy tym przemiłego człowieka który zawsze i w kazdej sytuacji pomoże