dr Tomasz Wróbel

Zdecydowanie NIE!!! przyszłam z 6cm torbielem na jajniku, leczył i jak twierdził wyleczył. Ostatnio bylam tydzień temu i usłyszałam "wszystko idealnie", ale cos nie dawało mi spokoju, poszłam do innego lekarza i co się okazało? dalej mam tą 6cm zmianę i noszę ją w sobię już prawie dwa lata. Nie poważny człowiek, szkoda na niego czasu i pieniędzy bo wszystkie wizyty były prywatne.

Polecam lekarza, lecze się już 17 lat i jest bardzo dobry ,prowadził mi 2 ciażę i było wspaniale interesuje się swoimi pacjętkami,osoba którym poleciłam są zadowolone, to co ktoś pisze zle niejaki anonim to nie zna lekarza, tylko go fałszywie oczernia.TO JEST BARDZO DOBRY GINEKOLOG W SOSNOWCU POLECAM.!

lekarz jest nie mily. opryskliwie sie odnosil do mojej osoby.lezalam w szpitalu mialam wyjsc a on mial pretensje ze wogole musi do mnie przyjsc(jak to nazwal ma wazniejsze sprawy niz pacjentki wyjscie do domu)mial tylko podpisac karte a przylecial z pretensjami .sami mozecie sie domyslic jakie mial wazniejsze sprawy ......zdecydowanie odradzam !!!!!!!

Jestem pacjentką dr od ok.2 lat. Mam mieszane uczucia co do tego lekarza. Z jednej strony nie mam zastrzeżeń co do samego leczenia, jednak nie jest to nic poważnego.Z drugiej strony trochę zraziłam się do niego kiedy podczas wizyty odebrał przy mnie telefon od swojej pacjentki. Sposób rozmowy oraz jej treść mnie kompletnie zaskoczyła. Dzwoniła pacjentka, która była w ciąży i miała jakieś wątpliowściproblem. Chciała podjechać do doktora na wizytę -dodam prywatną (nie była umówiona na ten dzień). W skrócie- doktor w sposób bardzo niemiły poinformował pacjentkę, że nie zamierza przez nią siedzieć dłużej w gabinecie i niech szuka pomocy w szpitalu. Byłam w szoku! Przecież to była jedna pacjentka, w dodatku w ciąży, która chciała przyjechać na prywatną wizytę...Kiedyś będę chciała zajść w ciążę, ale na pewno nie będzie jej prowadził dr- chciałabym mieć pewność, że będąc w ciąży mogę liczyć na mojego ginekologa, tak na marginesie któremu za każdą wizytę płacę. Dla mnie minusem jest też czas oczekiwania na wizytę ok. 2 tyg.

Odradzam.Na usg nie widział ciąży. Przez długi czas leczył raka, którego nie było. Informując pacjenta o problemach zdrowotnych uśmiecha się jak kretyn. Zero profesjonalizmu.

Pan doktor już nie dba o swoją dobrą opinię wśród pacjentek, skoro je olewa w szpitalu!

dziewczyny uważajcie na dr Wróbla! teraz tylko jedna porodówka w s-cu! przyjmował poród mojej koleżanki tzn wiadomo położna przyjmowała ale pojawił się problem i przyszedł lekarz i zamiast zastosować vacum zastosował wyciskanie z brzucha dzieciątka którego było widać już główkę i uszkodził dziecku bark, dziewczynka nie moze ruszać rączką :/ lekarz konował! chwyt jest zabroniony, zresztą napewno możecie o tym wyciskaniu poczytać na necie, gościa powinni zwolnić moim zdaniem żeby nie zrobił krzywdy innemu dziecku!

POlecam, Lekarz jest delikatny uprzejmy w rozmowie, wypowiada sie językiem zrozumiałym dla pacjenki

Byłam u pana doktora kilka lat temu i nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Robiąc mi badanie piersi (a nie mam dużych) był wyraźnie rozczarowany. Infekcję bakteryjną leczył mi lekami przeciwgrzybiczymi co oczywiście mi nie pomogło. Nie polecam.

Dobry lekarz, bardzo kompetentny,z poczuciem humoru. Zawsze robi badania profilaktyczne.