lekarz Tomasz Żądkowski

Chirurg dziecięcy

Świetny lekarz i wspaniały człowiek. Operował mojego synka (blizna praktycznie niewidoczna). Może trochę zabiegany ale niezwykle uprzejmy i sympatyczny (a to rzadka cecha u lekarza). Super podejście do pacjentów i rodziców. Trafiliśmy na niego przypadkiem a okazał się strzałem w dziesiątkę. Jak najbardziej polecam doktora Tomasza!

Pan doktor operował moją córkę.Mimo młodego wyglądu ma spore doświadczenie w zawodzie,jest miły kompetentny a przede wszystkim dba o swoich młodych pacjentów, czego nie można powiedzieć o niektórych pracownikach oddziału chirurgii DSK w Lublinie

Doktor Żądkowski od roku zajmuje się bliznami mojej córki i mogę go polecić każdemu! Po jednym zabiegu wygląd blizn się bardzo poprawił i córka o wiele mniej się ich wstydzi. POLECAM!

Doktor Żądkowski to fantastyczny lekarz,chirurg,z podejściem do dziecka i do rodzica..Obalił mój mit o Dsk na Chodzki...Przywrócil wiare w slużbę zdrowia i najważniejsze pomógl i cały czas pomaga mojemu dziecku..Doktorze z całego serca dziekujemy!

Na początku wzbudził moje zaufanie, jednak po dłuższej rozmowie okazał się bardzo niekompetentną osobą. Zrezygnowałam z jego usług tak samo jak moja znajoma.

lek Tomasz Żądkowski operowal moja corke i jestem zadowolona z jego pracy i podejscia do pacjenta.

Doktor Tomek operował mojego Synka na początku września i jestem z tego bardzo zadowolona. Poświęcił nam bardzo dużo czasu, a Pawełek świetnie czuł się po zabiegu i bardzo szybko doszedł do siebie. Polecam Doktora!

Niekompetentny, niedouczony lekarz. Chyba po jakiejś znajomościach został lekarzem.Poza tym laluś.

Troszkę za szybki w rozmowie i ciężko się do niego dostać. Na początku byłam przerażona, że tak młodo wygląda, ale mówi rzeczowo i dobrze zoperował moje dziecko. Polecam.

Przy pierwszej wizycie z dzieckiem byłam mile zaskoczona ale już przy następnych..Odniosłam wrażenie że ten człowiek kompletnie się nie zna na rzeczy-motał się we wszystkim co mówił a w dodatku zachowywał się jakby pozjadał wszystkie rozumy tego świata a przecież to dopiero młody w dodatku praktykujący lekarz.. NIE POLECAM- była pacjentka