dr n. med. Tomasz Zbroch

Lekarz konkretny i cierpliwy, wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Wybór lekarza do diagnostyki niepłodności był przypadkowy, ale bardzo cieszymy się, że trafiliśmy właśnie do Pana dr (przekonał do siebie nawet mojego partnera, który unika lekarzy jak ognia). Szczegółowo przedstawił plan leczenia i po kilku próbach cieszymy się cudownym synem. W czasie leczenia... problemów... zawsze dostępny pod telefonem - za to należy się szósta gwiazdka!

Szczerze polecam! Prowadził moją ciążę. Kulturalny, spokojny i bardzo cierpliwy lekarz. Choć trafiłam do niego przypadkiem w Artemidzie (wcześniej chodziłam do dr Pawła Knappa), byłam zadowolona z wizyty i już zostałam. Konkretny, z niczym nie przesadza. Wzbudza zaufanie. Jest kompetentny, o czym przekonałam się na własnej skórze, dlatego mogę go polecić innym paniom.

Szczerze polecam tego lekarza. Opiekował się moją ciążą od 3 miesiąca do samego końca. Mój przypadek wymagał porodu w szpitalu gdyż mam problem z kręgosłupem i Pan Dr Zbroch nie zostawił mnie na pastwę losu tylko zajął się mną do końca.

świetny godny polecenia doktor który mocno angażuje się w to co robi, pozdrawiam doktora swieżo upieczony tatus

polecam każdej kobiecie, która planuje ciąże lub, która ją planuję, pełen zaufania człowiek!!!!!!

To najlepszy lekarz jakiego znam. Po kilku latach starań o ciążę trafiłam do dr Zbrocha. Stosując odpowiednie leczenie sprawił, że pewnego dnia usłyszałam bicie serduszka mojego maleństwa. Następnie prowadząc ciążę bardzo wcześnie wykrył komplikacje w przebiegu ciąży. Uratował moją córkę i mnie.Jestem mu bardzo wdzięczna.Świetny specjalista, zawsze ciepły, opanowany. Polecam dr Zbrocha innym.

Dzieki Bogu chodze tylko na wizyty kontrolne-czysta profilaktyka. Pan doktor zawsze odpowiada wyczerpujaco na wszelkie moje pytania jest przesympatyczny i godny polecenia. Pierwszy raz trafilam do niego na ostry dyzur w psk, mimo ze widzial mnie po raz pierwszy byl bardzo grzeczny , mily i dobrze mnie zdiagnozował. leczenie przebiegalo bardzo sprawnie. Polecam.

Kompetentny lekarz. Do tego cierpliwy i nie unikający rozmowy i nawet wielokrotnego tłumaczenia problemów. no i budzi ogromne zaufanie. Ważna mała rzecz - jako jeden z niewielu podaje rękę i pomaga podnieść się z fotela czy leżanki ;)

Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam. Rzeczowo i konkretnie tłumaczy problem.Nie spieszy się, dostosowuje termin wizyty do pacjentki. Pamięta swoje pacjentki, jest miły, kulturalny. Długo nie mogłam się pogodzić z tym że nie udaje mi się zajść w ciążę, a dr Zbroch już po pierwszej wizycie przywrócił mi wiarę. Po prostu. To lekarz z powołania. I polecam go szczerze.

Polecam z pełną odpowiedzialnością. Świetny specjalista, człowiek o wysokiej kulturze osobisteji bardzo szerokiej wiedzy.Na każde pytanie uzyskuję pełną odpowiedź, przeznacza tyle czasu ile trzeba na wizytę.