lekarz Tomasz Żelazny

Super. Jak najdalej antybiotyków a dziecko i tak szybciej zdrowieje. 100% zaufania. Nic tylko przepisać dziecko

Do tego lekarza trafiliśmy z polecenia kiedy nasz syn zachorował na zapalenie krtani i oskrzeli przepisał pierwszy antybiotyk plus sterydy, syrop i krople do nosa. W pierwszym dniu po skończonej kuracji synowi w oczkach pojawiła się wydzielina ropna plus katar, diagnoza - zapalenie spojówek leczenie; kolejny antybiotyk plus krople do oczu oraz maść, po leczeniu kroplami objawy ustąpiły w pierwszej dobie, po skończonej kuracji kolejnym antybiotykiem katar oraz kaszel pozostał nadal, w czasie trzeciego spotkania okazało się że syn ma powiększone migdały oraz czopy ropne na migdałach co robi lekarz - przepisuje kolejny antybiotyk tym razem w zastrzykach po kolejnej kuracji antybiotykiem katar oraz kaszel + migdały pozostały, więc czwarty raz pojawiliśmy się w gabinecie, usłyszeliśmy wtedy że nie wie co synowi jest, nie potrafi pomóc i kieruje nas do szpitala. Lekarz trzy razy przepisuje antybiotyk, nie kierując syna na jakiekolwiek badania krwi, moczu. Anie razu nie zagląda do uszu, dla pacjenta posiada góra 2 minuty czasu, ponieważ w przychodni w leśnicy liczba pacjentów jest duża, a lekarza przychodzi na 1,5 godziny. Z całą pewnością nie polecam usług bo trudno to nazwać pomocą z rąk tego lekarza.

Rewelacyjny lekarz, ma trafne diagnozy, uprzejmy i zawsze można liczyć na porade przez telefon

Lekarz godny polecenia .Ma podejście do dziecka.Wie na czym polega leczenie dziecka zawsze ma trafne diagnozy . Mieć takiego lekarza to ogromny sukces .Jak powie tak jest .POLECAM

chodzę z dziećmi do Pana doktora już od kilku lat i jak na razie nie mam zastrzeżeń. antybiotyk przepisuje w razie konieczności a nie na "dzień doby" jak niektórzy lekarze. nie robi również problemów jeżeli zadzwoni się przez weekend gdy się coś dzieje.

To na pewno najlepszy pediatra w województwie.

To na pewno najlepszy pediatra w województwie.

Lekarz ktory wyslycha poradzi, przewaznie dobrze dziecko zdiagnozuje

Lekarz ktory wyslycha poradzi, przewaznie dobrze dziecko zdiagnozuje