lekarz Tomasz Ziarkiewiczlekarz Tomasz Ziarkiewicz - zdjęcie profilowe

lekarz Tomasz Ziarkiewicz

www.ginekolog-ziarkiewicz.pl => ZAPRASZAM na oficjalną stronę gabinetu.

-Usg prenetalne / Usg 3d/4d - rejestracja indywidualna pod nr 608405447
-Usg ...

www.ginekolog-ziarkiewicz.pl => ZAPRASZAM na oficjalną stronę gabinetu.

-Usg prenetalne / Usg 3d/4d - rejestracja indywidualna pod nr 608405447
-Usg piersi, cytologia
-Kompleksowe prowadzenie ciąży
-Porady z zakresu chorób kobiecych

Bardzo polecam !! Zawsze chętny do pomocy, mimo dużej ilości pacjentek,znajduje czas aby skontrolować spanikowaną pacjentkę :):) Jest to mój pierwszy i mam nadzieję, że już ostatni ginekolog. Zawsze wszystko dokładnie i spokojnie wytłumaczy.

Jest to mój pierwszy i mam nadzieję, że już ostatni ginekolog.
Zawsze wszystko dokładnie i spokojnie wytłumaczy.

Prowadzę ciążę u Pana Ziarkiewicza. Jestem już prawie w połowie i od początku dostrzegam same pozytywy. Lekarz bardzo kompetentny i życzliwy. Na każde moje pytanie (nawet głupie) odpowiada konkretnie, rzeczowo i wyczerpująco. To moja trzecia ciąża, poprzednie prowadziłam u innych lekarzy, ale nigdy nie byłam TAK zadowolona. Polecam!

Super lekarz wytlumaczy kazde wyniki badan jak mało kto mily uprzejmy kompetentny lekarz takich lekarzy jak Pan doktor brakuje

Witam lekarz owszem kompetentny a przynajmniej takie wrażenie sprawiał ale do uprzejmych bym go nie zaliczyła być może miał gorszy dzień a może poprostu nie potrzebuje kolejnych pacjentek stwierdził mi ciąże i nie zmusił się przez całą wizytę nawet na grymas przypominający uśmiech

Z wizyty na wizytę coraz bardziej jestem zadowolona. Lekarz bardzo otwarty na pytania, delikatny podczas badania, zawsze szczegółowo opowiada co robi/widzi, wyniki mojego leczenia też są pozytywne, więc dodatkowo czuję, że jest kompetentny. A "młodość" to akurat przypadłość, która mija ;) dla mnie to nie zarzut, polecam

Jestem zadowolona z lekarza, potrafi wyjaśnić w czym jest problem , miły,kompetentny i sympatyczny lekarz . Poświęca dużo czasu na rozmowę, Porodu również jestem zadowolona warto trafić na takiego lekarza....Polecam

Ten lekarz prowadził moją ciąże i jestem bardzo zadowolona. Miły, uprzejmy. W razie jakich kolwiek pytań w ciaży mogłam zawsze zadzwonic i sie zapytaca on dobrze doradził.

Jeśli chodzi o to że nie zauważył zespołu downa... hmmm no nie fajnie, Ale wiesz niczego by nie cofnął i chyba nie da się na to nic poradzić. Nie ma lekarza który by czegoś nie zauważył,czegoś nie pominął. No lekarze to tylko ludzie. Może dziecko nie było ułożone tak aby móc to stwierdzić. No nie bronię go ale to się czasami zdarza. Ja z jego usług jestem zadowolona. Pomógł mi zajść w ciążę, i wg mnie wzorowo ją prowadził, niczego nie pominął. Chociaż trudno jest coś pominąć kiedy ciąża przebiega ...

Może dziecko nie było ułożone tak aby móc to stwierdzić. No nie bronię go ale to się czasami zdarza. Ja z jego usług jestem zadowolona. Pomógł mi zajść w ciążę, i wg mnie wzorowo ją prowadził, niczego nie pominął. Chociaż trudno jest coś pominąć kiedy ciąża przebiega prawidłowo.
Kiedy coś idzie nie tak jak trzeba możemy obwiniać wszystkich i wtedy nie ma najlepszego lekarza kiedy nie można w żaden sposób pomoć :(

NIE POLECAM TEGO LEKARZA! Byłam u niego 2 razy prywatnie zrobić badania prenatalne, za każde badanie płaciłam po 200zł i nie zauważył, że dziecko ma Zespół Downa! To, że jest miły i uprzejmy to nie wystarczy! Trzeba być dobrym w tym co się robi - szczególnie jeśli chodzi o czyjeś zdrowie i życie...

najlepszy dotychczas spotkany na mojej drodze lekarz, polecilam go mojej rodzinie, polecam tez znajomym, zaden lekarz nie daje tylu badan, i nie poswieca tyle uwagi co on :) bylam u wielu, i z całą pewnoscia moge stwierdzic, ze jest najlepszy.