lekarz Tomasz Zielińskilekarz Tomasz Zieliński - zdjęcie profilowe

lekarz Tomasz Zieliński

Internista, Kardiolog

Specjalista Chorób Wewnętrznych, Kardiolog.

Specjalista Chorób Wewnętrznych, Kardiolog.

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Od 2007 roku Specjalista Chorób Wewnętrznych. Od 2010 roku Specjalista Kardiolog.

Od początku swojej kariery medycznej związany ze Szpitalem Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim.

Od 2010 roku pełni funkcję zastępcy kierownika Oddziału Kardiologii w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pacjentów szpitalnych, w ...

Najlepszy kardiolog, niesamowicie oddany pacjentowi. Zawsze skupiony na sercu chorego, nieomylny, .... wspaniały człowiek.

Stefan J.Znakomity lekarz,5gwiazdek to za niska ocena wiedzy,doświadczenia i i podejścia do pacjenta.P-czas drugiej wizyty dokładnie wyjaśnił mi wyniki wcześniejszych dokładnych badań i rozwiał moje obawy co do stanu mego zdrowia, a nawet wykrył p-czas badania serca zapalenie oskrzeli,które ignorowałem .Nie zastrzega dla siebie monopolu na leczenie,docenia także współpracujących lekarzy.Przepraszam P.Doktorze za nie zrozumienie P.wyjaśnień dotyczących mego stanu zdrowia p-czas 1 wizyty.Polecam wszystkim ,na pewno uzyskacie dokładną diagnozę i poradę dotyczącą dalszego ew.leczenia.

Lekarz pełen profesjonalizmu , ogromna wiedza , pozytywna energia oraz nieoceniona intuicja . Do pacjenta podchodzi z empatią i ogromnym zaangażowaniem .Widoczne jest , że wkłada całe swoje serce i wiedzę w swoją pracę . Pan doktor nie tylko jest najlepszym specjalistą , ale również wspaniałą , uśmiechniętą osobą dzięki której wszystko wokół promienieje . Szczególny dar lekarski pozwolił mi po wizycie odzyskać komfort w codziennym funkcjonowaniu .

Fantastyczny,kontaktowy ,kompetentny ,bardzo miły i uprzejmy.Rzeczowy i zna się na swojej pracy oraz ma swietną intuicję jak pokierować pacjentem i jakie badania zlecić.Szkoda ze nie wielu takich lekarzy spotyka się w razie potrzeby.Bardzo polecam pana doktora na pewno nie zostawi pacjenta bez pomocy.

Byłam na jednej wizycie. Super lekarz. Uspokoił mnie bardzo, przeprowadził echo serca, wszystko jasno i cierpliwie mi wytłumaczył. Do tej pory jeszcze żadnego lekarza nie oceniłam na 5! Ten specjalista zasługuje na 6+

Wspaniały lekarz , który potrafi uspokoić nawet takiego nerwicowca jak ja. Nie dość że jest kompetentny, ma podejście do pacjenta, cierpliwy to jeszcze w razie wątpliwości szybko odpisuje na maile. godny polecenia , oby tacy lekarze nas leczyli. super a do tego przystojny. mm

Lekarz ,który zasługuje na Oskara w służbie zdrowia .Niespotykana intuicja ,wiedza ,podejście i wrażliwość .Uratował moje życie dzięki tym cechom .Jeśli ktoś poszukuje prawdziwego lekarza polecam sercem ,które uratował dr.Tomasz. Dzięki Jego decyzjom mimo beznadziejnej sytuacji żyję i czuję się dobrze . Moja wdzięczność i szacunek są ogromne dlatego głoszę to wszem i wobec .