lek. dent. Trafiał Marek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Najlepszy dentysta na świecie , zęby trzymają się po 15 lat .Nie dość że solidnie to bardzo tanio.Przerobilam.wielu dentystów z wyższej półki ,gdzie po roku zęby były do wyrwania już a od.Pama doktora wszytsko się trzyma..

Absolutnie nie polecam tego stomatologa. Kilka lat temu miałam dwa zęby do zrobienia i zdecydowałam się właśnie na niego. Po niecałym roku miałam do usunięcia jednego zęba - zaczął samoistnie się kruszyć (okazało się, że nie do końca wyszedł, część była pod dziąsłem). Dzisiaj ukruszył mi się drugi ząb jego roboty, który miał iść do poprawki (jednak u innego dentysty). Niestety nie zdążył - jest do wyrwania (również częściowo znajduje się pod dziąsłem)!!! Pan Trafiał uśmiercił korzenie przez co zęby nie mogły do końca się przebić.

Leczę swoje BARDZO problematyczne zęby u doktora Marka ponad 10 lat. Wierzcie mi nie jestem łatwym przypadkiem, ale zawsze mogę na niego liczyć. Walczymy oboje, poświeca max ilość czasu, jest uprzemy i rozmowny tylko trzeba mieć odpowiednie podejście. Ja zawsze dopytuję o przebieg mojego leczenia, ale tak już mam z natury, więc jeśli sam nie rozwija zbytnio tematu to sama o to dbam. Po za tym jest profesjonalistą dla którego wyrywanie zęba to ostateczność. Dodzwonić się nie jest łatwo czasami, ale to wynik tego jak wielu ma zawsze pacjetów, po za tym to przecież też człowiek i musi mieć czas dla rodziny. Wszyscy moi znajomi, którzy zaczeli korzystać z usług doktora Marka w dalszym ciągu są jego pacjentami. I ważna kwestia, to doktor z powołania, raczej nie wybrał tego zawodu dla pięniędzy, o czym świadczy jego cennik.

Jak dla mnie godny lekarz naprawdę. Moje zęby dzięki doktorowi dostały "drugie życie" i są w rewelacyjnym stanie. Chodzę tylko na kontrole aby nie zaniedbać poświęconego im czasu przez doktora :) Naprawdę polecam .

Uprzejmy, dowcipny i kompetentny lekarz. Wykonujacy dobrze swoją pracę i dobrze podchodzacy do pacjentów.Polecam

Niestety nie polecam, KILKA!! zębów zrobionych przez tego stomatologa musiałem iść z bólem leczyć gdzie indziej,

Doskonały lekarz , chcący i umiejący pomóc.

Doskonały lekarz , chcący i umiejący pomóc.

Moja córka uwielbia leczyć zęby y pana Marka:) Oby więcej pojawiło się takich Marków

świetny stomatolog ,ratuje zęby.chodę do niego z ciężkim przypadkiem ,u innych ząb do usunięcia ,on przeleczył zęba kanawowo i jest ok

Pojawia sie w gabinecie o poranku w okolicach godziny 13 mimo ze byłam umówiona na 9. O kompetencjach nie dyskutuje nie było mi dane spotkac sie z doktorem