Lekarz chamski, traktuje pacjentów jak gorszy sort. Mimo swojej wiedzy nie jest chętny do pomocy. Przepisuje skierowania na niezbędne badania z przymusu, żeby przychodnia straciła jak najmniej na leczonym pacjencie. Nie polecam nikomu wizyty u tego Pana.

Nie rozumiem ocen osób poniżej! Lekarz dobrze znający się na swoim fachu i miły! wiadomo, jeżeli ktoś przychodzi do lekarza i uznaje, że wie lepiej, to niech nie liczy na miłą atmosferę. Lekarz godny polecenia

Przychylam sie do moich poprzednikow. Prostak i cham! Zachowanie w stosunku do pacjentow ( w tym rowniez chorych i cierpiacych) naganne! Kiedys lekarze po skonczeniu akademii byli wzorem kultury i zachowania. A "dochtor" tresuje pacjentow jak w wojsku. (Byly lekarz wojskowy), Jeszcze troche i wprowadzi "fale" i meldowanie sie. Niekompetentny, czesto zmienia leki (drogie) nie proponuje tanszych zamiennikow. Otrzymac od "dochtora" jakiekolwiek skierowanie czy to na badania czy tez do specjalisty graniczy z cudem. Odpowiedz jest zawsze taka " nie widze takiej potrzeby " lub tez " ja tez chodzilem ...

Przychylam sie do moich poprzednikow.
Prostak i cham!
Kiedys lekarze po skonczeniu akademii byli wzorem kultury i zachowania.
Otrzymac od "dochtora" jakiekolwiek skierowanie czy to na badania czy tez do specjalisty graniczy z cudem. Odpowiedz jest zawsze taka " nie widze takiej potrzeby " lub tez " ja tez chodzilem do szkoly" . W mnienaniu "dochtora" on jeden wystarczy, specjalisci nie sa potrzebni.
Tak wiec Panie i Panowie profesorowie, docenci i inni wysocy specjalisci - NIE JESTESCIE POTRZEBNI!!!!!!!!!!!!
Mam nadzieje ze poprzez swoje "leczenie" jeszcze "dochtor" nikogo nie usmiercil.
Pozdrawiam "dochtora"
Pacjent

Dobry lekarz, zna się i doświadczony.Do każdej choroby podchodzi z profecjonalizmem. Tylko wada tego lekarza to że jest nie miły i chamski, ale cóż czy wszystko możma mieć na raz?

NIEKOMPETENTNY CHAM I PROSTAK ZE SŁOMĄ W BUTACH

NIEKOMPETENTNY CHAM I PROSTAK ZE SŁOMĄ W BUTACH

Bardzo dobry lekarz, zna się na rzeczy, posiada wielkie doświadczenie. Od wielu lat jestem jego pacjentką. Na wizyty domowe chętnie przyjeżdża, przez telefon również doradzi. Z całego serca polecam wszystkim!