Tytus Brągoszewski

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
18 opinii

Świetny lekarz. Prowadził moją ciążę.Jestem bardzo zadowolona z opieki. Zdecydowanie polecam Pana doktora.

Polecam,ostatnio jedyny, do którego mam zaufanie. Wiedza, uprzejmość, spokój.

Polecam, uprzejmy, chetnie i wyczerpujaco odpowiada na pytania

Człowiek, który twierdzi, że "dziecko nie jest do noszenia na rękach" i karze je odłożyć!!! Rozporządza się czyimiś dziećmi. Mam nadzieję, że nie ma własnych, bo nie zaznałyby bliskości. Ja nadal uważam, że dzieci powinno sie przytulac jak najczęściej!!! Miłość, bliskość, uczucia... Ten Pan chyba nie wie, co to jest.

Jest to najlepszy specjalista w siedlcach.

Długo i w wielu miejscach szukałam lekarza a najlepszy byl pod nosem! Świetny lekarz i człowiek POLECAM!!

moje niepełnoletnia córka trafiła do p.Doktora w ubiegłym roku bo łukowscy lekarze niestety nie potrafili powiedzieć dlaczego moje dziecko cierpi.Jestem bardzo zadowolona z opieki,leczenia.Jest to człowiek z wysoką kulturą osobistą,wszystko rzeczowo wyjaśni i pomoże w chorobie.Polecam wszystkim paniom aby korzystały z pomocy p.Doktora.

Gdyby podszeł do pacjenta w odpowiedni sposób, mój syn by żył a tak jest wśród Aniołków. Absolutnie nie polecam tego lekarza to nie jest pierwszy przypadek kiedy zdrowe dziecko przez warunki okołoporodowe umiera.

w mojej ocenie jest to jeden z nielicznych poznanych dotąd lekarzy, który patrzy osobowo na pacjętkę. Ja się nie zawiodłam i nadal korzystam z jego opieki.O

Dr Brongoszewski to świetny specjalista godny zaufania.to lekarz który odpowiada na pytania i jest zawsze opanowany. Korzystam z wizyt już 10 lat.. Potrafi uspokoić i dać nadzieję kiedy jej brak, jest to niezwykle istotne.Polecam każdej kobieci ale wybur to prywatna sprawa każdej z nas.

Nie polecam tego lekarza, gdyby 2 lata temu zastosował prawidłowe leczenie dziś choroba się nierozwijała a tak człowiek gaśnie w oczach.

Bardzo dobry lekarz, rzeczowy, kompetentny, poświęca tyle czasu ile trzeba, uspokoi, wytłumaczy i porozmawia. Jestem z niego bardzo zadowolona i myślę że w końcu znalazłam dobrego ginekologa.

Świetny lekarz, z dużą praktyką, odpowiadał na wszystkie nurtujące mnie pytania. Polecam z czystym sercem. świetny fachowiec

Pan doktor ma według mnie wszystkie cechy dobrego ginekologa: jest kompetentny, delikatny, taktowny, wzbudzający zaufanie, bardzo komunikatywny (potrafi wszystko spokojnie wytłumaczyć bez trudnych medycznych określeń), a do tego jest gentelmenem! Nigdy nie czułam się jak zbywana petentka, nawet gdy jest opóźnienie nie okazuje oznak pośpiechu; w ciąży pod Jego opieką czuję się bardzo bezpiecznie; oby więcej takich lekarzy!

chodze do niego od kilkunastu lat; nie zdarzyło mi się, żeby zlekceważył nawet błahostkę; bywało w drugiej! ciąży, że z wizyta z krótkim pytaniem, kończyła się kompletnym badaniem, żeby mnie tylko uspokoić; ufam mu absolutnie

PANIE DOKTORZE!NAJLEPSZY NA ŚWIECIE! BARDZO DZIEKUJE ZA WSPANIALĄ OPIEKĘ PRZED OPERACJĄ ,WYCZERPUJĄCE INFORMACJE DOT: MOJEJ DOLEGLIWOŚCI ORAZ CZEKAJĄCEJ MNIE OPERACJI.DZIĘKUJĘ ZA WSPANIAŁĄ OPIEKĘ PO OPERACJI.PAN SPRAWIŁ ,ŻE NIE BYŁA ONA TAKA STRASZNA JAK JĄ SOBIE WYOBRAŻAŁAM.NIE CZUŁAM BÓLU FIZYCZNEGO.TERAZ DWA MIESIĄCE PO OPERACJI FIZYCZNIE I PSYCHICZNIE CZUJĘ SIE DOSKONALE.GDYBYM WIEDZIAŁA,ŻE TAK BĘDĘ CUDOWNIE SIĘ CZUŁA,ZDECYDOWAŁABYM SIE NA NIA 2 LATA WCZEŚNIEJ,KIEDY PAN DOKTORZE MI SUGEROWAŁ ,ZAMIAST PRZEDŁUZAĆ SWOJE CIERPIENIE I DOLEGLIWOŚCI.DZIS DZIEKI PANU DOKTORZE JESTEM BARDZO SZCZEŚLIWA!STOKROTNE PODZIĘKOWANIA!BARDZO WDZIĘCZNA PACJENTKA DANUTA O.

NIE POLECAM! Niemily, czasami obojetny, NIEDELIKATNIE BADA!

Zdecydowanie polecam dr.Brągoszewskiego wszystkim pacjentkom.To bardzo miły i kompetentny człowiek.Posiada bardzo duże doświadczenie i jest wspaniałym specjalistą.Spokojnie odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wszelkie ewentualne wątpliwości. Panie Doktorze bardzo dziękujemy za wszystko co Pan dla nas dotychczas zrobił. Wdzięczna pacjentka odwiedzająca Pana zawsze wraz z mężem.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny