lek. dent.

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
7 opinii

Trzeba przyznać, że jestem zadowolona z wizyt. Od 2 lat się lecze i jest oki. Nie jest może tanio, ale nie o to mi chodzi. MOje dzieci też chodzą o jet ok. Polecam!

Mialem robione kilka zebow w ''Klinice'' Pod Lwem w Pucku i niestety juz po kilku miesiacach ponowna pruchnica szczelinowa.Do tego dwa tygodnie po zwyklym borowaniy zeba polowa zeba mi odpadla. Nie wiem czy dentystka za duzo zeba usunela? Nie podoba mi sie fakt ze umawiasz sie z Panem dentysta, omawiasz stan uzebienia, jak sa problemy to telefonicznie rowniez z nim rozmawiasz a tak na prawde to nie on leczy zeby tylko Panie ktore zatrudnia z ktorymi klient nie ma kontaktu. Jak mozna miec zaufanie do dentysty ktory nie leczy zebow tylko siedzi przed komputerem w czasie wizyty? Troche to krempujace. te wszystkie pozytywne komentarze powyzej troche brzmia podobnie! Tak jakby byly napisane przez ta sama osobe!Ciekwe!

Jestem zdania ze jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil,ale ja jestem zadowolona z pracy wykonywanej w tej klinice ,dbaja o to zeby jak najbardziej zadowolic pacjeta ,ponadto panuje tam przemila atmosfera az milo wracac.Naprawde klinika warta polecenia:-)

Jestem zadowolony z wizyt w klinice Pod lwem. A wiem, że nie niestem łatwym pacjentem. Mam dentystofobie ;) Pierwszy raz tez spotkałem sie z tym,że czuje,ze interesują się mną,a nie patrzą na mnie jak na nośnik zębów - i pieniędzy. Ceny umiarkowane, sympatycznie, rzeczowo. Bezbolesnie.Pierwszy raz w życiu mam wyleczone zeby:))

Nie polecam, ponieważ mialam mieć zaplombowaną dziurkę w zębie a ona jest nadal, niby mala ale ja ją widzę. Obsługa przemiła, właściciel też super, niewiem jak sie nazywa drugi dentysta ale nie za bardzo dba o higienę osobistą - na kolejną wizytę już tam nie pójdę.

Doktor Tytus jest najlepszym stomatologiem, u którego się leczyłam. Postanowiłam, że w Klinice "Pod Lwem" będę leczyła zęby kompleksowo, ponieważ jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych efektów leczenia. Klinika również zrobiła na mnie ogromne wrażenie, a pierwszy kontakt z jej właścicielem od razu wzbudził moje zaufanie. Szczerze polecam:)

Dr Kuczkowski pracuje w nowej Klinice w Pucku. Byłam u niego już 3 razy z moimi zębami i dzieckiem 2 razy, choć sama wcześniej bardzo bałam się dentysty. Widać, że przejmuje się pacjentem. Pyta się, czy wszystko ok, czy nie boli, jest delikatny, uprzejmy. Tak samo z resztą, jak cały personel w Klinice. Ogólnie, jest tam zupełnie inaczej niż w zwykłych gabinetach... Ekskluzywnie. Nie jestem pierwszą osobą, która tak twierdzi. W przyszłym miesiącu będę mieć zakładane aparaty stałe na zęby. Bo też robią. Widziałam na modelach, jak będą wyglądać. Byłam już wcześniej u dwóch ortodontów w Gdyni, ale to, co pokazano mi w Pucku, że aparaty wcale nie muszą szpecić, przekonało mnie całkowicie! Przede wszystkim dokładnie tłumaczą! Nie wiedziałam nawet, że tak można... Ogólnie jestem bardzo zadowolona z obsługi. Może i nie jest najtaniej, ale naprawdę warto!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny