lek. dent. Tytus Kuczkowski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Opinii8

Alicja

15.01.2015

Dziękuje całemu zespołowi za pomoc w sprawie moich zebów oraz udostępnieniu płatnosci na raty.Przyznam szczerze że pierwszy raz mam do czynienia z tak dużym zaufaniem do pacjenta.eszcze raz dziękuje za pomocna dłon.

29.08.2012

Trzeba przyznać, że jestem zadowolona z wizyt. Od 2 lat się lecze i jest oki. Nie jest może tanio, ale nie o to mi chodzi. MOje dzieci też chodzą o jet ok. Polecam!

06.07.2012

Mialem robione kilka zebow w ''Klinice'' Pod Lwem w Pucku i niestety juz po kilku miesiacach ponowna pruchnica szczelinowa.Do tego dwa tygodnie po zwyklym borowaniy zeba polowa zeba mi odpadla. Nie wiem czy dentystka za duzo zeba usunela? Nie podoba mi sie fakt ze umawiasz sie z Panem dentysta, omawiasz stan uzebienia, jak sa problemy to telefonicznie rowniez z nim rozmawiasz a tak na prawde to nie on leczy zeby tylko Panie ktore zatrudnia z ktorymi klient nie ma kontaktu. Jak mozna miec zaufanie do dentysty ktory nie leczy zebow tylko siedzi przed komputerem w czasie wizyty? Troche to krempujace. te wszystkie pozytywne komentarze powyzej troche brzmia podobnie! Tak jakby byly napisane przez ta sama osobe!Ciekwe!

04.11.2011

Jestem zdania ze jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil,ale ja jestem zadowolona z pracy wykonywanej w tej klinice ,dbaja o to zeby jak najbardziej zadowolic pacjeta ,ponadto panuje tam przemila atmosfera az milo wracac.Naprawde klinika warta polecenia:-)

20.11.2010

Jestem zadowolony z wizyt w klinice Pod lwem. A wiem, że nie niestem łatwym pacjentem. Mam dentystofobie ;) Pierwszy raz tez spotkałem sie z tym,że czuje,ze interesują się mną,a nie patrzą na mnie jak na nośnik zębów - i pieniędzy. Ceny umiarkowane, sympatycznie, rzeczowo. Bezbolesnie.Pierwszy raz w życiu mam wyleczone zeby:))

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Puck"?

Dariusz Kutella

Chirurg stomatolog