lekarz Tytus Nowak

super lekarz, jest najsympatyczniejszym lekarzem u jakiego bylam kiedykolwiek, zawsze mi pomaga a chodze do niego regularnie od 4 lat. totalnie polecam

Jest super lekarzem,chodzę do niego wiele lat.Pilotował moje 2 ciąże, które nie były łatwe.Gdyby nie jego wiedza i doświadczenie prawdopodobnie nie miała bym dzis dwoje cudownych dzieci.Zawsze poważnie traktuje swoje pacjentki.Potrafi być spokojny i opanowany szczególnie w trakcie porodu.Jeden minus - coraz trudniej umówić się z nim na wizytę.

Dr prowadził moje 2 ciążę i jestem zadowolona. Jego duże doświadczenie i znajomość medycyny jest bardzo widoczna. z czystym sumieniem mozna go polecić każdej pacjentce:)

Sssssuper!Miam!Chyba do Smierci bedę tam chodziła...

Sssssuper!Miam!Chyba do Smierci bedę tam chodziła...

Jako lekarza do badania wybrałam T. Nowaka z internetu bo ma bardzo dobrą opinię. Myślałam, że jestem w zaawansowanej ciąży ale okazało się, że to narośl na jajniku. Dr. Nowak przeprowadził operację i wyjął to "coś". Nie było też zadnych komplikacji. Jestem szczęśliwa, że trafiłam na takiego lekarza! Przy tym jest jeszcze przyjazny. Polecam gorąco!

GENIALNY LEKARZ! polecam z czystym sumieniem,zna sie na rzeczy! jest przesympatyczny, ma genialne podejscie do pacjenta.Polecam!

super lekarz od lat lecze sie u niego jest bardzo mily i latwo sie znim rozmawia polecam

Po 3 latach leczenia u innych lekarzy wreszcie postawił ktoś kompetentną i prawidłową diagnozę-zamiast leczyć jak inni dalej na oślep wysłał na odpowiednie badanie-i PO PROBLEMIE !!! Poza tym przedelikatne badanie co dla mnie jest bardzo ważne . Jedyna wada-poświęca każdemu sporo czasu, przez to robią się pod gabinetem koszmarne kolejki... no i sam gabinet nie należy do "ładnych" - trochę jak z zeszłej epoki, ale kompetencja i rzeczowość lekarza to równoważy