Urszula Bernatowicz-Łojko

Neonatolog, Pediatra

2,9

Nie polecam, brak podejścia do niemowlaka. "Dziecko za szybko jest karmione, proszę wolniej karmić" żenada roku

A ja powiem byłem u Pani Doktor dwukrotnie pierwszy raz prywatnie a drugi raz na NFZ. Z pierwszego spotkania dałbym prawie wszystkie gwiazdki maksymalnie. Tłumaczenie porady poświęcony czas naprawdę super. Drugim razem w szpitalu dziecięcym kompletnie inna osoba. Wyniosła doprowadziła żonę do stresu corka czekała na korytarzu prawie 20 minut co odbilo się na nerwowosci. Po wizycie u lekarza innego potwierdziło się ze nie jesteśmy pierwszymi rozicami którzy zostali tak potraktowanie. Pani Doktor może czas na wcześniejszą emerytura.

Pani doktor, jako jeden z nielicznych lekarzy ,,nie owija w bawełnę" - mówi tak, jak jest, przekazuję prawdę, nawet jeśli jest ona niewygodna lub może urazić rodzica. Niektóre komentarze tutaj pokazują, że ludzie są aroganccy i oczekują, że na wizycie lekarz powinien się im kłaniać, składać hołd i oddawać cześć, nawet jeśli popełniają błędy. Profesjonalne podejście, duża wiedza poparta solidnymi badaniami naukowymi, podejście oparte na głębokiej znajomości specyfiki rozwoju dziecka. Pani doktor otworzyła nam oczy na wiele spraw.

Wzorowy lekarz, Pani Doktor wszystko dokładnie wytłumaczyła, jest osobą rzetelną i godną polecenia. Miałam ogromne problemy z karmieniem, dzięki Pani Doktor wszystko stało się prostsze. Polecam!

Wspaniały, kompetentny lekarz. Rozumie maluszki jak mało kto. Niezwykle życzliwa i pomocna. Serdecznie polecam!

Przestrzegam przed tą kobietą. Niemiła, wyniosła ignorantka... Z córką obchodziła się tak niedelikatnie, że miałam ochotę zabrać dziecko i wyjść, żałuję, że tego nie zrobiłam, ale byłam wtedy młodą mamą, w dodatku wystraszoną tym, co lekarka mi powiedziała. Diagnoza okazała się błędna, a stres przez jaki przeszłam... Porażka! W dodatku nie usłyszałam odpowiedzi na zadane pytania, pani doktor rzuciła mi na biurko ulotki bez słowa, zamiast wytłumaczyć to, o co spytałam. Całej wizycie towarzyszyła niemiła atmosfera, traktowanie z góry, przewracanie oczami... Byłam tam z mężem, on również miał wrażenie, że ta kobieta minęła się z powołaniem, nie powinna mieć styczności z dziećmi i młodymi matkami!! Zero empatii, ciepła, delikatności, nawet zwykłego ludzkiego szacunku.

Nie polecam nikomu tej Pani Doktor. Na samym wstępnie wydała się nie uprzejma, wręcz oburzona że musi przyjąć pacjenta. A zatem. Byłam u Pani Doktor z 4 miesięczną córeczką. Dziecko czekało nagie aż pani doktor wypisze łaskawie papiery. Badala córkę, nie zwracajac uwagi że dziecko się zaczyna przestraszac, napinac. Badała córkę bez wyczucia. Po czym oznajmiła mi że nie umiem karmic dziecka, że inni lekarze nie maja racji co do rozwoju dziecka. (A jest ich wielu) Moja córka plakala, wrecz to byl ogromny krzyk. Doprowadzila do tego ze dziecko nie moglo zlapac powietrza... Pani doktor stwierdzila ze to moja wina a nie jej. To byla pierwsza i ostatnia wizyta i tej pani. Nie polecam nikomu tej Pani. Dziecko jest tylko narazone na wielki stres, rodzic wg tej pani jest smieciem, który jest głupi i nic nie umie.

Zdecydowanie nie polecam. Przede wszystkim za to że moja córeczka rozebrana musi na nią czekać aż wpisze sobie wszystko do komputera i łaskawie do niej podejdzie, za to że ciągnie ją za ręce jakby była szmacianą lalką a nie dzieciaczkiem malutkim, twierdząc że dziecko tak i tak powinno się w tym momencie zachowywać a jak tego nie robi to znaczy że jest chore, bo nie robi tego w stresie co już jest dla mnie absurdalne. Dlatego że nie zajmuje się powodem z jakiego się moja córa tutaj znalazla tylko szuka usilnie innych, a ten faktyczny zbagatelizowala, dlatego że nie mam pewności czy zabawki które daje mojej córeczce są czyste (nie widziałam żeby były myte), dlatego że mimo wprowadzania do diety dziecka pokarmów zgodnie z tabelą żywienia okazuje się że robię źle bo wystarczy jak będę ją karmić piersią, dla mnie tego wszystkiego jest trochę za dużo. Lekarz do którego absolutnie nie mam zaufania, i to od pierwszych minut obcowania z tą kobietą.

1. Pół godziny czekania z nagim dzieckiem, aż Pani doktor pozwoli wejść z poczekalni do gabinetu... Dzieci mogą zrobić się w tym czasie nerwowe i nie współpracować, co skutkuje natychmiastową negatywną oceną przez lekarkę. 2. Poradnia powinna nazywać się patologia noworodka w zwiazku z problemami laktacyjnymi, bo tylko tą kwestią zajmuje się Pani doktor. Nie zajęła się ani trochę powodem dla którego przyszliśmy. Z 40-minutowej wizyty nasz 'powód ' został skwitowany rzutem oka na wyniki i tekstem 'tu jest wszystko w porządku '. 3. Maniakalne wyszukiwanie błędów w zachowaniu rodziców. ...

3. Maniakalne wyszukiwanie błędów w zachowaniu rodziców.

Podsumowując: podania byc może jest w stanie pomóc w problemach z laktacją. Nie mniej nie polecam rodzicom, którzy z jakichkolwiek powodów nie karmią piersią (nawet jeśli karmią pokarmem ściągniętym, ale z butelki). Pani doktor nie pytając o opinię czy zgodę mamy natychmiast wdraża ponownie karmienie piersią.

Do tego lekarka jest bardzo nieprzyjemna i oceniająca.

Pani doktor nie umyła też rąk przed badaniem dziecka, co mnie jako rodzica bardzo bulwersuje. Tym bardziej, że wcześniej pisała na klawiaturze i rozmawiała przez telefon...

Bardzo złe wrażenie.

Jestem zbulwersowana traktowaniem rodziców oraz dzieci przez panią doktor!Jak można mieć tak nieludzkie podejście?!Mam wrażenie ze pani dr pomyliła zawody i stanowczo nie jest osobą przyjaźnie nastawioną do noworodków!Wymyslanie na siłe chorób które dziecko nie ma,obrażanie rodziców ze wszystko robią źle jest nie na miejscu!Pani jest dla nas i naszych dzieci noe my dla Pani!Zamierzam złożyć skargę na zle traktowanie swoich pacjentów i szarpanie niemowląt!Nie polecam!!!!