Urszula Bielecka

Biała Podlaska
52,04099223,11014283 342 81 45

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.15
15 opinii

Nie polecam wizyty,czas wizyty 3 minuty i stwierdzenie, ze tak to jest u osob starszych( problemy ze sluchem) i ¨moge dac skierowanie na aparat ale to kosztuje 2000,3000 PLN¨. Dla mnie lekarz calkowicie niekompetenty.

od lat super!Rozpoznała w porę raka krtani i dzięki temu żyję i mam się dobrze.

Zdecydowanie odradzam tą lekarkę! Powiedziała, żeby do niej nie przychodzić po zwolnienia!!! Chodziło mi o kontrolną wizytę po przechorowanej anginie. Najwidoczniej pani ta leczy tylko zdrowych - wiadomo efekt natychmiastowy!!!

Telefony odbiera bardzo nieprzyjemny fafet z pytaniem co pan chce o godz 20 od laryngologa. Kretynskie pytanie, przecież po papier toaletowy tam nie zadzwoniłem tylko po uzyskanie fachowej porady i umówić się chciałem na jutro na wizytę. Nie polecam.

najpierw trzeba się do tej pani dostać, bo na fundusz to graniczy z cudem

Super Lekarz!!! Zostałam kilkakrotnie bardzo dokładnie poinformowana o swoim schorzeniu,sposobach badania oraz możliwościach leczenia. Korzystamy całą rodziną włącznie z maleńkimi dziećmi i wnukami z usług Pani doktór. Poleciłam swoim koleżankom w pracy i wszystkim polecam. Dogodnością są godziny przyjęć po południu, nie trzeba zwalniać się z pracy by tam być!

Jest idealnym lekarzem laryngologiem.Zawsze chodze z dziećmi do tej pani doktur.

Podejście niby uprzejme, ale tylko kiedy opuszcza się gabinet. Nie informuje o stanie zdrowia załatwia oby szybciej i następny pacjent. Leczenie schorzenia przewlekłego ograniczyła do antybiotyku, co każdy internista potrafi wypisać, brak wskazań i zaleceń co do dalszego leczenia itp, itd. Duże rozczarowanie.

Polecam, jeżdżę do tej pani aż z Warszawy, mam do niej pełne zaufanie.

szybko bierze kasę, w zamian nic. nie polecam

Beztalencie leci na kasę i daj boże aby ludzie chorowali

Niestety lekarka bada aby szybciej ,jest niedokładna .W oczach widocznie ma złotówki które otrzyma z NFZ.Mało kompetentna rozpoznanie choroby i leczenie na chybił trafił .Nie polecam szkoda zdrowia i czasu !!!!!

Lekarz z powołania!!!Ma podejście do dzieci a to bardzo ważne.

Fantastyczny lekarz! Uśmiechnięta, miła a przede wszystkim kompetentna.

Super lekarz,polecam jak najbardziej.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny