lekarz Urszula Bielecka

Laryngolog

2,9
2,9

Nie polecam wizyty,czas wizyty 3 minuty i stwierdzenie, ze tak to jest u osob starszych( problemy ze sluchem) i ¨moge dac skierowanie na aparat ale to kosztuje 2000,3000 PLN¨. Dla mnie lekarz calkowicie niekompetenty.

od lat super!Rozpoznała w porę raka krtani i dzięki temu żyję i mam się dobrze.

od lat super!Rozpoznała w porę raka krtani i dzięki temu żyję i mam się dobrze.

Zdecydowanie odradzam tą lekarkę! Powiedziała, żeby do niej nie przychodzić po zwolnienia!!! Chodziło mi o kontrolną wizytę po przechorowanej anginie. Najwidoczniej pani ta leczy tylko zdrowych - wiadomo efekt natychmiastowy!!!

Telefony odbiera bardzo nieprzyjemny fafet z pytaniem co pan chce o godz 20 od laryngologa. Kretynskie pytanie, przecież po papier toaletowy tam nie zadzwoniłem tylko po uzyskanie fachowej porady i umówić się chciałem na jutro na wizytę. Nie polecam.

najpierw trzeba się do tej pani dostać, bo na fundusz to graniczy z cudem

najpierw trzeba się do tej pani dostać, bo na fundusz to graniczy z cudem

Super Lekarz!!! Zostałam kilkakrotnie bardzo dokładnie poinformowana o swoim schorzeniu,sposobach badania oraz możliwościach leczenia. Korzystamy całą rodziną włącznie z maleńkimi dziećmi i wnukami z usług Pani doktór. Poleciłam swoim koleżankom w pracy i wszystkim polecam. Dogodnością są godziny przyjęć po południu, nie trzeba zwalniać się z pracy by tam być!

Super Lekarz!!!

Jest idealnym lekarzem laryngologiem.Zawsze chodze z dziećmi do tej pani doktur.

Podejście niby uprzejme, ale tylko kiedy opuszcza się gabinet. Nie informuje o stanie zdrowia załatwia oby szybciej i następny pacjent. Leczenie schorzenia przewlekłego ograniczyła do antybiotyku, co każdy internista potrafi wypisać, brak wskazań i zaleceń co do dalszego leczenia itp, itd. Duże rozczarowanie.

Polecam, jeżdżę do tej pani aż z Warszawy, mam do niej pełne zaufanie.

Polecam, jeżdżę do tej pani aż z Warszawy, mam do niej pełne zaufanie.

szybko bierze kasę, w zamian nic. nie polecam

szybko bierze kasę, w zamian nic. nie polecam