Urszula Długosz

2,9
2,6
2,6
2,7

Dr.Dlugosz..bardzo nieprzyjemna arogancka lekarka ....na wizytach mowi ciagle to samo ...nie pomaga dzieciom ...nie zapisuje na aparaty ...wrecz szkodzi Zdecydowanie bardzo bardzo nie polecam

Zdecydowanie bardzo bardzo nie polecam

Bardzo nie przyjemny lekarz zero cierpliwosci do dzieci Dzieci moje sa zestresowane na wizytach a rodzice boja sie odzywac nie pokecam

Bardzo nie przyjemny lekarz zero cierpliwosci do dzieci
Dzieci moje sa zestresowane na wizytach a rodzice boja sie odzywac nie pokecam

Jeśli mamy być szczerzy nie jesteśmy zadowoleni z Pani Doktor Długosz, bardzo nie przyjemna , nerwowa i to bardzo przepytuje o wszystkie choroby dziecka ,czasem mówi o jakiejś patologii , makabra, Nie przyjedziemy więcej

Nie przyjedziemy więcej

Bardzo nerwowa pani doktor i do dzieci i do rodziców, może i dużo tłumaczy ale za dużo rozmawia, atmosfera w gabinecie bardzo grobowa, smutna, nikt się nie odzywa, kiedyś młoda asystentka chciała coś powiedzieć to ja uciszyła, może dobrze leczy ale dzieci się jej boja

Bądźmy uczciwi, do 2020 r przyjmowały dwie lekarki, pani Długosz na ubezpieczenie i druga pani o innym nazwisku, która świadczyła usługi prywatnie. Pani Długosz leczyła dwie moje córki ( bezpłatnie ), druga pani leczyła potem starszą aparatem stałym. Pani doktor Długosz ma u mnie duży pozytyw, nie wszystko mogła naprawić, ale o tym informowała w trakcie leczenia , cierpliwa, dużo tłumaczyła

Wydaje mi się, że część opinii dotyczy chyba drugiej pani doktor, która przyjmowała pod tym samym adresem, nasza doktorka jest superowa

U mnie duży plus, dużo wyjaśnień i cierpliwości, pani Doktor leczy tylko na ubezpieczenie, ale podaje pełne informacje

Bardzo nie przyjemna Pani doktor ,chodzi mi o ta pania co przyjmuje na NFZ,dzieci sie boja ,bardzo nerwowa ,co z tego ze jedna ortodontka na nfz ,trzeba traktowac dzieci rowno ,

Ta Pani albo jest nie profesjonalna albo jest swinia matrymonialna..po upływie długich lat noszenia aparatu na chwilę obecną zęby mam w gorszym stanie niż przed założeniem aparatu. Nie mówi co należy robić a pozniej się tego wypiera. . Co gorsze widząc zęby w stanie kiepskim śmieje się i mówi że należy ponownie założyć aparat. Poprostu brak słów! Najsmutniejsze ze po siegnieciu opini innego ortodonty okazuje się ze samo nałożenie aparatu nic nie pomoże bo trzeba najpierw usunąć niektóre zęby. Aparat nosiłam 4 lata co również jest chore żeby tyle nosić i widzac taki efekt. NIE POLECAM TEJ PANI!!!

Nie polecam tego gabinetu,w moim przypadku ta ortodontka nie pomogła za wiele a nie miałam az takich problemów z zębami, kiedy powiedziałam jej że nie ma znacznej zmiany po 1,5 roku czasu- ortodontka stwierdziła ze nie beda jak na okładkach w gazecie, znajomi z znacznie większymi problemami poradzili sobie ale w innym gabinecie.