lekarz Urszula Drabik-Wojnarowska

Jak najbardziej polecam wizytę u p. Dr. Drabik. Poświęca pacjentce odpowiednio dużo czasu. Jest kompetentna i uprzejma. Polecam.

Kilka tygodni temu urodziłam dziecko. Ciążę prowadziła pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Przed ciążą również do niej chodziłam. Jest bardzo miła i przede wszystkim kompetentna. Badanie jest długie i dokładne, zawsze odpowiada wyczerpująco na pytania, objaśnia wszystko podczas USG (co dla laika jest bardzo istotne). Darzę ją zaufaniem, a w stosunku do lekarza, zwłaszcza ginekologa jest to, moim zdaniem, bardzo ważne. Polecam ją w 100%!!!

Dr Drabik bardzo profesjolane podejscie do pacjenta, bardzo mila, badanie trwa dlugi i dokladnie. Godny polecenia

Jestem młodą dziewczyną, mam wysoki cholesterol i miałam pewne obawy, co do stosowania leków hormonalnych przy mojej hipercholesterolemii, co zagraża bardzo zakrzepicą żył głębokich. Pani doktor była dla mnie bardzo nie miła, wyśmiała mnie, powiedziała, że na zakrzepicę może co najwyżej ona zachorować (pomijając fakt, że niedawno zmarła 17letnia dziewczyna z tego samego powodu, z którego i ja mogłam), ogólnie otrzymałam status hipochondryczki. Na prawdę nie polecam tej pani doktor, szczególnie młodym dziewczynom.

Super lekarz, drugi raz jestem w ciąży i nie wyobrażam sobie iść do innego lekarza!!!

lEKARKA KTÓRA W 100% SPEŁNIŁA MOJE OCZEKIWANIA:)

lEKARKA KTÓRA W 100% SPEŁNIŁA MOJE OCZEKIWANIA:)

Jest dobra wzbudza zaufanie badanie trwa długo i dokladnie

Jest dobra wzbudza zaufanie badanie trwa długo i dokladnie

Godny polecenia lekarz! Doktor Drabik z pełnym profesjonalizmem podchodzi do swojej pracy i pacjentów. Widać że Jej zawód jest jej powołaniem! Osoba niezwykle ciepła i wyrozumiała, taki powinny być każdy lekarz dla przyszłych mam!:) Niezastąpiona:)

Bardzo fachowo, mila atmosfera i lekarka, która troszczy się o pacjenta. polecam!

świetna lekarka która dobrze zajmuje się pacjentami omawia chorobe przyczyny daje wskazówki jak dbać o siebie zebysmy byly zdrowe i jak uwazac na przyszlosc by nie doszlo do chorob dobrze dobiera leki do wybranego schorzenia ktore naprawde pomagaja a dolegliwosci szybko ustepuja godna zaufania polecam